10 tipů na skvělou předehru

a nápady, které budete chtít zkusit za každou cenu.

Někdy je příprava, ta nejlepší část 😉

Když je udělaná správně, tak předehra může být úplně stejně dobrá, jako ta hlavní část. Ať už jste v dlouhodobém vztahu, nebo jste se zrovna dali dohromady, většinou zůstává bohužel přehlížena. Ale proč? Možná proto, že se všechny tipy na předehru zdají v praxi nepřirozené a nepoužitelné: začnete se líbat, pak ruka přejede přes podprsenku, dostane se dolů pod kalhoty. Klasika… Kdo potřebuje víc? Předehra nemusí však být tak rychlá, nebojte, zde je pár tipů a nápadů od předních sexuologů. Budete je chtít vyzkoušet všechny!

1. Prožijte své nejlepší chvíle

Skutečnost ve vztahu: začátky vaší romance jsou nejžhavější a fyzicky nejnáročnější. To neznamená, že už nemůžete  nikdy zachytit tuhle “musím tě mít a to hned teď” náladu. Příště, až s partnerem budete mít náladu užít si své intimní chvilky, zkuste se inspirovat těmito počátky svého vztahu a vneste je do vašeho sexuálního života. Celé to může začít před sexem samotným. Zajděte si na jedno, ze svých starých míst, kde jste se scházeli, mějte na sobě stejné oblečení, jako jste nosili v začátcích svého vztahu. Jakmile se dostanete k akci, vytáhněte v posteli pohyb, polohu, cokoliv, co jste dělávali dřív a co vás oba dva vzrušovalo.

2. Začněte mimo ložnici

Další ze znaků žhavých nocí a ještě žhavějších předeher. Většinou nezačínají až v ložnici. Často se ani neodehrávají v ložnici… Chcete něco spontálního? Rozpoutejte předehru v kuchyni, kanceláři, garáži nebo kdekoliv jinde. Na místě, kterému se obvykle vyhýbáte. Co je nečekané, to je zajímavé. Partnera můžete do ložnice zatáhnout kdykoliv potom a nebo si to rozdejte kdekoliv, kde se zrovna rozhodnete začít. Možná ještě budete překvapeni, kolik existuje míst, kde můžete mít sex. Jenom v bytě ;).

3. Mluvte sprostě

Sprostě, drsně, nestoudně, jakkoliv, než je u vás obvyklé, může to být směšné, ale i vysoce účinné, zvláště pro vyrajcování vašeho partnera a zahájení předehry. Nevíte jak začít? Prostě začněte jen tak, že si řeknete, co chcete. Už jen to samo o sobě bude pro vašeho partnera natolik rajcovní, že ani nebudete muset zapojit svůj svůdný tón hlasu nebo “dirty talk”.

4. Experimentujte s teplotou

Teplo – zima. Zima – teplo. Ani nevíte, jak pocity chladu a horka mohou přidat šťávu jakémukoliv zážitku. Napadlo vás hrát si s teplotou. Vzít si do postele pár kostek ledu a použít je na partnerovy erotogenní zóny? Nebo naopak, zkuste na něj nakapat teplý vosk (samozřejmě se svolením). Hrajte si a objevujte.

5. A co taneček?

Zahrajte si poker nebo jinou hru a dejte v sázku své oblečení. Usaďte svého partnera na postel, oblékněte si něco sexy v čem se zároveň budete cítit skvěle a předveďte mu taneček na klíně nebo břišní tance. U toho můžete svého partnera postupně svlékat a nebo se nechat svlékat jím. Kousek ošacení. Jeden po druhém. Ukažte svou Poker Face a předveďte mu tanec, na který nezapomene.

6. Udělejte si z předehry celodenní událost

Předehra nemusí být omezena pouze na ložnici, to už jsme zmiňovali. Nemusí být také limitovaná jenom jedním místem. Nebojte se během dne posílat partnerovi sexy smsky, pusinky, zatímco obíháte své denní pochůzky, čas od času se jakkoliv připomeňte, brzy začne hrát hru s vámi. Předehra nemusí být omezena místně ani časově. Můžete se začít rozehřívat už od rána.

7. Dělejte cokoliv nečekaného

Vypadají všechny vaše intimní chvilky více méně stejně? Změňte to. Spíte spolu večer před usnutím? Skočte na svého partnera hned po ránu. Máte zhasnuté světlo? Tak pro změnu zkuste zapálit svíčky. Fantazii se meze nekladou. Při sexu už vůbec ne.

8. Fantaziím se nevyhýbejte

Fantaziím se opravdu při sexu meze nekladou, proto se jim budeme ještě chvíli věnovat :). Hodí se vám obzvláště pokud se vaše společné chvilky s partnerem začínají stávat rutinou. Mezitím se vám v hlavě představy a touhy jenom množí, stačí je jenom uskutečnit. Co vám tedy brání? A nebojte, nejste v tom sami, váš partner jich určitě pár bude mít také. Napište si na papír 10 svých přání a 10 partnerových. Rozstříhejte na drobné papírky, složte do pytlíku nebo klobouku a losujte. Nechte se překvapit.

9. Masáže

Je to jedna z nejlepších forem předehry, skvěle se u ní uvolníte a zrelaxujete celé tělo i mysl. Dejte si s partnerem navzájem menší relaxační masáž, tu navíc můžete udělat sexy – zapalte svíčky, svlékněte se do naha, vyberte voňavý olejíček…

10. Chovejte se jako dva cizinci

Hledáte perfektní způsob, jak přepnout a trochu si s partnerem pohrát? Objevte znovu motýlky v břiše. Zahrajte si hry – doma, venku, v baru, kdekoliv, kde chcete. Každý bude předstírat někoho jiného a budete se chovat, že jste se zrovna potkali. Pravděpodobně to pro vás bude stejně sexy, jako když byste si užívali sex na jednu noc.

Loading…

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články

Je vám více než 18 let Stránky se sexuálním obsahem.