5 důvodů, proč vyvěsit bílou vlajku už na začátku vztahu

Ušetřete si čas a nechte je jít dál…

Stalo se vám někdy, že jste se podívali zpět na svůj vztah po rozchodu a říkali jste si, že jste to měli udělat dřív? Jasně že ano, je mnohem snadnější vidět všechny problémy s odstupem, jakmile už nejste ve vztahu. Podle expertů můžete ucítit tyto problémy už v začátku vztahu. Zde je návod, jak si ušetřit zklamání:

Hádky ohledně domácnosti

Jistě, neshody o tom, kdo vynese odpadky nebo umyje nádobí se stávají a to i v těch nejlepších vztazích. Přesto se tato otázka může jevit jako genderová a zde může nastat problém. Spousta partnerů často očekává, že jejich partnerky budou dělat mnohem více domácích prací. Pokud už na začátku váš partner očekává, že mu uvaříte, budete mu prát a uklízet, může se celá tato situace daleko více vyhrotit.

Nechce si na vás udělat čas

Lidé, kteří si kladou různá omezení na to, kdy vidí svou druhou polovičku ji velmi často nechtějí upřednostnit. Takže pokud má váš partner pravidla typu: “Uvidíme se jen přes víkend.” nejsou moc otevření a flexibilní a tím ničí šance na úspěšný vztah.

Nadávky

Je jedna věc naštvat se na svého partnera a druhá neustále slyšet nadávky typu: “Jsi tak blbá!” Časté používání nadávek naznačuje nedostatek respektu jedné nebo obou stran.

Zůstanou až příliš blízko se svým ex partnerem

Je skvělé, když zůstanete se svým ex přátelé, ale otázka je, zda nejste vy nebo váš partner s ex-partnerem, který si stále klade nároky a nerespektuje současný vztah. Pokud se vám nelíbí trvalý kontakt s ex, mohou nastat nedorozumění. Vysvětlete partnerovi, že by měl respektovat určité hranice.

Ignoruje vás

Běžná praxe je, že máme obličeje přilepené na telefonech. Čteme nejnovější novinky na sociálních sítích, e-maily, zprávy ze zpravodajských kanálů atd., to ale neznamená, že se váš partner s vámi nezapojí do nějaké smysluplné konverzace, když spolu zrovna trávíte čas. A pokud je to jeden z 10%, kteří kontroluje svůj telefon i během sexu, máte problém.

Loading…

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články

Je vám více než 18 let Stránky se sexuálním obsahem.