5 sexuálních praktik, které znovu zažehnou jiskru v ložnici (a to doslova)

Každý vztah začíná podobně – vzájemné poznávání, motýli v břiše a neustálá touha po tom druhém. Vše se zdá být perfektní až do chvíle, kdy začnete mít pocit, že jste si již odbyli veškerá potěšení, jaké vám monogamní soužití může nabídnout. A pak to přijde – nuda v posteli. Nenápadný zabiják i jinak normálně fungujících vztahů. Postihla vás také? Nevěšte hlavu, naštěstí existují zajímavé sexuální praktiky, které nudu z ložnice vyženou.

Pohaslou jiskru znovu zažehne elektrosex

Postarejte se o to, aby ve vaší ložnici jiskřilo vzrušení. Elektrosex – jakkoliv to může znít nebezpečně, opak je pravdou. Elektrostimulace neubližuje a nebolí. Naopak vám přinese spoustu zábavy a opakovaných orgasmů. Jak to funguje? Pomůcky pro elektrosex využívají střídavý proud s nízkou intenzitou, pod prahem bolesti. Vytvářená energie, která tělem prochází, stimuluje nervová zakončení (na penisu, bradavkách, zadečku), čímž způsobuje velmi příjemné chvění a cukání svalů.

Elektrosex otevírá brány do naprosto odlišné dimenze sexuálního prožitku. Samozřejmě, hodně záleží na tom, jak silnou dávku si dopřejete – při vyšší intenzitě dokáže proud vyvolat svalové křeče. Nicméně i v těch nachází masochističtější labužníci zalíbení. Pravdou je, že se elektrosex hojně praktikuje jako tortura v BDSM salonech a fetiš doupětech. Vy však taková místa navštěvovat nemusíte a trochu lehké zvrácenosti si můžete vychutnat i doma.

Pokud vás láká zakusit trochu opojného jiskření, dejte elektrosexu šanci. Sršit rozkoší a blahem můžete s partnerem oba – na trhu jsou k dostání vibrátory, dilda, anální kolíky, stimulátory prostaty a další šikovné a především bezpečné hračky s funkcí elektrostimulace.

Trocha smyslné bondage

Bondage, erotické svazování či znehybnění – každý tuto velmi rozšířenou BDSM praktiku nazývá jinak. Cílem bondage je zesílit fyzický i psychický prožitek obou partnerů. Nemusíte mít v páru přesně nastavenou hierarchii, na dominanta a submisiva si můžete jenom hrát a role střídat. Při bondage není nutné způsobovat bolest, opojný pocit navodí i samotný pocit bezmoci.

Pokud jste nikdy nevyzkoušeli, co vám znehybnění partnera při milování přinese, vyzkoušejte nejrůznější pomůcky pro bondage. Celkový prožitek ještě znásobíte, pokud znehybněné polovičce omezíte výhled, např. maskou. Jakmile je zrak vyřazený ze hry, ostatní smysly se zbystří.

Staňte se mistry v odpírání orgasmu

Sex je stále ještě nuda? Prohlubte vaši vášeň a odepřete si orgasmus. Možná si teď klepete na čelo, vždyť orgasmus je to nejlepší, tak proč si jej upírat? Oddalování či úplné odepření prohloubí váš vztah, protože se naplno odevzdáte jeden druhému.

Jak snadno oddálit partnerův orgasmus? Až bude těsně před vrcholem, přestaňte ho na chvíli laskat a dráždit. Vzrušení opadne, ale jen mírně. Ve varu ho udržujte celý večer a slastný okamžik mu dopřejte až v závěru. Výsledkem bude orgasmus intenzivnější než kdykoli předtím.

Vrcholem takových hrátek je absolutní odepření orgasmů, a to včetně masturbace. Pokud si s partnerem naprosto věříte, orgasmus si takto můžete odpírat celé dny. Ve chvíli, kdy své potěšení svěříte do rukou partnera, vaše vzájemná úcta se prohloubí. Lákavá představa, že? Nasaďte partnerovi pás cudnosti a obohaťte váš vztah o nové zkušenosti.

Jednoduchý recept na zotavení sexuálního života

Jako děti jste si určitě hráli na doktory. Hrát si můžete i v dospělosti, stačí podnítit zvídavost. Prozradíme vám jednoduchý recept na zotavení nudného sexuálního života – sounding. Pokud jste o této sexuální praktice nikdy neslyšeli, nyní je ten správný čas.

Tato praktika zahrnuje dráždění močové trubice pomocí dilatátoru. Speciální sondy a katetry se zasunují do penisu, kde způsobují intenzivní slast. Některé dilatátory jsou tak dlouhé, že dosáhnou i na prostatu, která je známá jako mužský (slastný) bod P. Požitkáři, kteří už sounding vyzkoušeli, hovoří o netradičním a blaženém zážitku. Nutno podotknout, že sounding není pouze mužskou záležitostí. S drážděním močové trubice, vnitřní části klitorisu a bodu G mohou experimentovat i ženy.

V případě, že vás klinik hrátky zaujaly, vyzbrojte se dilatátorem (může být i vibrační), hygienickými rukavicemi a spoustou lubrikantu. Je jisté, že v kostýmu rajcovní sestřičky probudíte v partnerovi touhu sounding vyzkoušet.

Probuďte v sobě divoká zvířata

Uvnitř každého z nás se skrývá alespoň malá trocha živočišnosti. Byl začátek společného soužití silně pudový a nyní pociťujete, že vaše touhy už dlouho a silně podřimují zimním spánkem? Vytrhněte ty divochy ze spánku.

Jak probudit tělesno? Anální kolík s ocasem vaši ložnici promění v pavilon divokých šelmiček nebo vás i vašeho partnera přenese na jarní rozkvetlou louku – protože to je přesně ten čas, kdy to králíkům nejlépe dupe.

TIP na závěr

Zmíněných 5 sexuálních praktik lze samozřejmě libovolně kombinovat – existují dilatátory pro elektrosex, odpírání orgasmu bude snadnější, když partnerovi svážete ruce, nebo můžete potrápit svázanou šelmičku slastnými výboji.

A pokud chcete více inspirace do postele, doporučujeme článek Jaké hračky pro dospělé jsou mezi českými ženami nejoblíbenější.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články

Je vám více než 18 let Stránky se sexuálním obsahem.