7 věcí, které musíš mít, než si pozveš ženu na návštěvu

Asi vám nikdo neřekl, že je to v životě normálně, ale teď jsme tu my a říkáme vám to: Je to normální. Pokud vám je přes dvacet a chcete si alespoň občas vrznout, nemůžete žít napořád u rodičů nebo na koleji. A pokud si chcete pozvat dámskou návštěvu, je potřeba ji ukázat, že žijete alespoň částečně dospěláckým životem – můžete platit své vlastní daně a zvládnete si vyprat prádlo. Nemusíte mít luxusní nábytek a čerstvě vymalované zdi, nebo sbírku roztomilých polštářků, ale měl byste vlastník několik „dospěláckých“ věcí…

Postel

Pokud si chcete užívat s někým na matraci položené na zemi, asi se to podruhé (pokud se to stane) nebude opakovat. Pokud chcete mít něco extra, pořiďte si postel s čelem, aby se vaše návštěva mohla opřít, nebo vás při sexu měla k čemu připoutat.

Rámečky na obrázky

Rámečky dokazují, že myslíte na budoucnost. Věřte tomu nebo ne. Třeba nemáte sbírku fotek ze zajímavých míst nebo událostí, kde jste byl, ale místo toho máte nad postelí plakáty různých sex bomb, nebo postav z Marvelovek. Super. Ale… Přilepený plakát jen tak na zdi je na prd. Ničí zeď. Ukažte své potencionální partnerce, že myslíte na to, jak váš pokoj bude jednou vypadat a pořiďte si na své poklady rámečky. Zkuste třeba Ikeu, kde jsou cenově velmi dostupné.

Základní kuchyňské potřeby

Nemusíte dostat nálepku Master Chefa, ale mějte doma základní kuchyňské potřeby – sůl, pepř, olej, ocet atd. A nezastavujte se pouze těchto základů, ujistěte se, že máte doma kávu (a to i když ji nepijete – vaše společnost ji třeba bude po ránu vyžadovat). A potřebné jsou i základní kuchyňské potřeby – vařečka, vývrtka, utěrka, pořádný nůž, prkénko, zásobník na kostky ledu, pánev, hrnec a něco, z čeho se dá pít (sklenice i hrnečky). Zkrátka je potřeba být připraven na každou situaci.

Odpadkový koš

Obzvláště ty, které mají poklop. Budete se divit, ale odpadkové koše nejsou součástí domovů mladých mužů, většinou používají igelitové tašky. Když budete mít pořádný odpadkový koš s víkem, zamezíte mimo jiné i zbytečnému zápachu. Pokud chcete být super vnímavý, pořiďte si odpadkový koš do každé místnosti.

Svíčka

Ideálně vonná, která váš domov zbaví nepříjemného zápachu. Nebo alespoň nějaký osvěžovač vzduchu. Také můžete myslet trochu napřed a pořídit si sexy svíčku, kterou můžete použít pro nakapání vosku na tělo vaší partnerky.

Zařízení pro přehrávání hudby

Hudba z počítače je fajn, ale zkuste si pořídit alespoň nějaké reproduktory, hudba z nich je daleko příjemnější.

Lampy

Příliš mnoho světla může znepříjemnit vaši večerní zábavu. Vaše návštěva se může cítit, jako když je ve výslechové místnosti. Taková lampička v rohu místnosti je daleko příjemnější a daleko více sexy. Na nočním stolku si také nechte jednu lampičku, ať vidíte všechny kondomy a hračky, které máte umístěny uvnitř šuplíku.

A další skvělá příprava na dámskou návštěvu? Třeba dokonalá předehra 😉

Loading…

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články

Je vám více než 18 let Stránky se sexuálním obsahem.