BASIC X duální podtlakový stimulátor 2v1

Hledáte erotickou pomůcku, která potěší vás i váš klitoris? Pak můžu doporučit stimulátor od značky Basic X. Dělala jsem na něj recenzi, která vyjde na stránkách sexshop.cz.

Jedná se o masturbační pomůcku, která je 100% voděodolná. Je určená pro všechny dámy, které si rády užijí klitorální orgasmus.

Hračka je poměrně malá, má nějakých 8,5 cm do délky a 4 cm do šířky. Je dostupná ve dvou barvách – fialová a tělová. Má dva zobáčky – jeden s podtlakovou stimulací a jeden s napodobením jazyka. Oba dva zobáčky slouží ke stimulaci klitorisu – přiložíte je na místo a pak už si jenom užíváte.

Díky své velikosti se s ním velmi dobře manipuluje. Při použití si s ním můžete otáčet dle vašich momentálních tužeb a preferencí.

Hračka je poměrně tichá. Je velmi snadno ovladatelná. Ovládá se pomocí tří tlačítek, které snadno a intuitivně nahmatáte. Uprostřed je tlačítko pro zapnutí, po stranách tohoto tlačítka jsou + a -, kterými si zvolíte jednu ze sedmi různých intenzit. Zapnutím se spustí obě dvě části stimulátoru, takže nemusíte složitě přepínat. Opravdu stačí jenom přiložit a užívat si.

Stimulátor je vyrobený z velmi příjemného silikonu. Pro lepší prožitek doporučuji použít lubrikační gel. Zde si dávejte pozor, protože silikon by neměl přijít do styku s žádnými jinými silikonovými výrobky. Můj oblíbený lubrikant je tento od značky Boom. Je sice silikonový, ale jedná se o unikát na trhu, který je kompatibilní i se silikonovými výrobky.

Pro správnou údržbu můžete použít buď horkou vodu, nebo speciální desinfekční přípravek. Já používám tento.

Až bude dostupná celá recenze, tak vám ji nasdílím.

Další erotické pomůcky se objeví na stránkách www.otevrena.cz v sekci Testy erotických pomůcek.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články

Je vám více než 18 let Stránky se sexuálním obsahem.