Erotické horoskopy

Aktuální horoskop

18. 11. 2019 – 24. 11. 2019

Beran

Vzhledem ke svým protějškům budou mít Berani lehce ambivalentní vztah, protože je velmi pravděpodobné, že se z nich jejich miláčkové budou snažit vyždímat ještě další výhody než jen přízeň, lásku, porozumění a obdiv. V krajním případě může jít i o peníze nebo o určitou hotovost, například na nutné věci na zimu, bundu, boty, termo tričko. Na jedné straně tedy mohou mít Berani pocit, že se jim v lásce daří a že jsou úspěšní, na druhé straně se mohou snadno dostat do situace, kdy začnou kvalitu svého milostného vztahu přehodnocovat s kalkulačkou v ruce. Pokud se ptáme, jestli oni sami, jako Berani či Skopci budou mít možnost získat od svých partnerů jakékoliv hmotné statky či alespoň pozvání na oběd nebo na večeři, krabičku s bonbóny, čokoládu nebo alespoň, jak se hezky česky říká, čokoládové vajíčko s kindr překvapením, tak v tomto směru jsou projevy partnerské vášně poměrně slabé.

Býk

Pevná vazba Býka na Uran se bude projevovat nejenom do konce tohoto roku 2019, ale Uran bude se znamením Býka spojený i celý příští rok 2020 a na Vánoce roku 2020 dokonce přinese všem Býkům zvláštní překvapení. Tento rok se ale ještě žádné překvapení konat nebude a nepřijde ani v období od 18. do 24. listopadu. Je to spíše stav, označovaný jako stabilita. Z hlediska pevnosti partnerských svazků je stabilita dobrá a užitečná, pokud se ale stane, že vám, jako Býkovi padne  do oka jiný sexuální objekt, než jaký už máte doma, tak stará dobrá stabilita může být i trochu na obtíž. Chcete něco změnit v rámci drobného sexuálního přilepšení, ale i když je zpestření jakékoliv stravy nebo požívání čehokoliv obecně vítáno s potleskem, tak zrovna v partnerské a sexuální oblasti nemusíte vždy sklidit aplaus, i když se třeba projevíte jako geniální řečník, nadaný vyjednavač, úspěšný rétor, přemlouvač, ukecávač nebo i jako Kecal z Prodané nevěsty. Někdy holt ta „stabilita“ může být i na překážku.

Blíženec

Se Sluncem nad hlavou (obrazně řečeno, protože máte Slunce v protilehlém znamení, ve Střelci a je tam nejenom Slunce, ale i Venuše a Jupiter) se vám bude v partnerských vztazích dařit  velmi dobře a je dost pravděpodobné, že v tomto týdnu zažijete něco jako krátkou, byť vášnivou známost nebo oslnivé citové vzplanutí, které bude dáno náhodnými okolnostmi a stejně rychle jak vznikne, tak zase odezní. Za vším bude stát náhoda, buď se někde zdržíte na večírku a půjdete někoho doprovodit domů nebo tomu bude naopak, ale najednou se domluvíte, že se zdržíte ještě na jedno kafe a protože se budete projevovat jako mimořádně zábavný společník, partner nebo partnerka, tak z toho vznikne zdržení až do rána a teprve potom budete řešit, jestli náhodou na vás už někde nečeká zástupce manželského anděla pomsty s válečkem na nudle v ruce, ale celkově by to mohlo stát za to, takže v tomto týdnu se pro Blížence ukáže výhodné, když budou v partnerských vztazích i trochu riskovat.

Rak

Na Raky jsme si zvykli pět ódy a budeme v tom vytrvale pokračovat, protože co jiného si zaslouží znamení, v němž se nachází Měsíční vzestupný uzel? V podstatě se dá říct, že Rak nemusí dělat nic jiného, než čekat, až mu štěstí nebo něco, co si přeje, spadne do klína a může to být i cokoliv, co na první pohled vypadá jako nesmysl a najednou – simsalabim – ono se to stane.
V partnerské oblasti by ale přesto bylo dobré dávat si trochu pozor na všechno, co se týká minulosti. I když se říká, „stará láska nerezaví“ nebo si po bouřlivém rozvodu plácneme dlaněmi o sebe, odpusťme si, co jsme si, do smrti dobrý, tak jediné, co je dobré, je brát tohle všechno s rezervou. Už mnohokrát bylo opakovaně, čili reprodukovatelně dokázáno, že stará láska může zrezivět natolik, že se před očima rozpadá v prach při každém, byť opatrné doteku a rychle začne být jasné, že čas se vrátit nedá a stejně tak se nedají vrátit ani žádné události, které zůstaly zaseknuté kdesi v daleké minulosti.


Lev

U Lvů se partnerské oblasti a v oblasti vztahů objeví několik zajímavých nabídek k sňatku. Takže, pokud jste narození ve znamení Lva a s někým již delší dobu chodíte, popřípadě jste se nedávno rozhodli, že budete s někým společně bydlet, je silně pravděpodobné, že jakékoliv vaše další rozhodnutí bude doprovázené nabídkou ke sňatku od vašeho (nebo vaší) partnera (partnerky). Jestli by to bylo dobré nebo nikoli, to je už trochu jiná otázka, která by se musela řešit podle celkového nativního a tranzitního horoskopu, pravděpodobně i podle výkladu tarotových karet a možná by k tomu nějakou moudrost mohl přihodit i obvodní psychiatr, podle toho, v jakém se nacházíte právě duševním stavu.
Po celý tento týden budete cítit zvýšenou chuť na sex a na jakoukoliv pohlavní činnost, která vám již v minulosti přinášela radost. Ale pozor, mohlo by to negativně ovlivnit vaše rozhodnutí ohledně případné nabídky ke sňatku. Pozor na to, aby to nebyl skok do skleněné vaty,  která zdálky vypadala jako obyčejná.

Panna

Štěstí ve vztazích a v sexu sice bude a bude se i projevovat, ale to, co vás může brzdit v bezuzdném rozletu, bude zdraví. Klouby, kosti, ramena, lokty, záda, zápěstí, kotníky, to všechno se může ozvat, zrovna, když se to bude nejméně hodit. Samozřejmě asi ne najednou, to by byl docela mazec, ale i tak to bude dost otravné, protože budete mít štěstí na to, abyste se s někým seznámily, pokud nikoho nemáte, ale horší to bude, když přijde, jak se lidově říká „na věc“ a najednou zjistíte, že podpor ležmo za rukama je pro vás téměř neproveditelný nebo vás chytnou záda natolik, že nebudete, ani jako vášnivé Panny, schopné pohybu. Asi by bylo docela dobré, nosit s sebou pro všechny případy nějaké to balení Ibalginu, ale pozor, zrovna tento lék, který vám pomůže se alespoň odplazit z místnosti, když už po svých neodejdete, se nesnáší s legendární modrou pilulkou. Dohromady mohou spolupracovat na syndromu náhlého úmrtí. Ale i tak si můžete s nasazením patřičné dávky výřečnosti docela užít.

Váhy

Není žádný důvod, proč by Váhy neměly být spokojené ve vztahu, když všechny okolnosti a všechny náhody jim budou hrát takzvaně na ruku. V takovém případě si Váhy mohou stěžovat snad jedině proto, že samy pořádně nevědí, co by ve vztahové linii chtěly uskutečnit.
Váhy s dlouhodobým vztahem budou mít klid a v podstatě si mohou užívat harmonii a vyváženost soukromého života (o kterou se tak dlouho snažily, až se jim to povedlo), Váhy, které mají vztah circa tak rok, popřípadě rok a pár měsíců, mohou ještě s partnerem bojovat o nějaké maličkosti, či spíše malichernosti, ale již tento týden by se opět měla celá řada věcí „vysvětlit“, takže se od 24. listopadu může mluvit i o jistém „posunutí“ vztahu směrem ke kýžené oboustranné spokojenosti.
Neměla by v životě Vah tento týden nastat situace, kdy by Váhy musely řešit cokoliv, jako nevěru, partnerskou zradu nebo emocionální rozčarování.

Štír

A máme zde znamení, které asi bude nejčilejší ze všech. Svým vlivem se na Štíru podepíší jak Slunce, tak i Měsíc, Merkur a Mars. V citovém životě se toho může odehrát tolik, že by ani nebylo divu, kdyby v hlavách Štírů občas zavládl zmatek a chaos. Takže pozor – Štír se hned na začátku týdne, kolem 19. listopadu může neobyčejně snadno zamilovat do své kolegyně nebo kolegy v práci. Je jasné, že jak to bude sám potom řešit, je už pouze jeho věc, ale stát se to může snadněji, než kdy jindy.
Stejně tak je velmi dobře možné, že se Štíři kolem 21. a 22. listopadu zakoukají do partnerů svých kamarádů či kamarádek. Na tom by ani tentokrát nebylo nic špatného, pouze na otázku, co z toho asi bude nebo jak to bude dál, popřípadě, co všechno se z toho může vyvinout, musíme konstatovat, že to vše se bude odvíjet podle charakteru charismatického Štíra, který bude ve věci angažován. Obecně, by se toho tolik stát nemělo, ale hodně Štírů to odnese ztrátou dobré nálady. Prostě to chce se na to trochu připravit.

Střelec

Když se sejdou Slunce, Jupiter a Venuše, tak jsou z toho dlouhotrvající lásky nebo i zamilovanost typu Romea a Julie. Pokud tato volba padne na akceschopné Střelce, může z toho být buď pevný vztah na dobu určitou (dokud smrt vás nerozdělí) nebo z toho mohou být také problémy, zvláště když Střelec je už delší dobu v jiném vztahu nebo se zrovna nastěhoval k někomu, s kým je už delší dobu ve vztahu nebo zrovna čeká dítě, samozřejmě s někým jiným, než ke komu právě vzplál horoucí láskou.
Někdy na to pomůže mátový čaj (třikrát denně), jindy pomůže domluva a terapeutický rozbor celé situace a občas prostě dojde k tomu, že vzniklý nový vztah, i když vznikl rychle a nečekaně, začne vytlačovat ze svého výsostného postavení původní vztah, zvláště, když jeho nositelé neví, jak se bránit a co v takové situaci dělat. Aztéčtí kněží v podobných situacích radili, nedělej nic. Teprve, až se setkáš s tím, kdo tuto situaci zavinil, vyrvi mu srdce z těla a bude klid. Přesnější popis postupu práce ale už za sebou nezanechali.

Kozoroh

Podle všech konstelací budou Kozorozi v období kolem 20. listopadu hledat správnou volbu. Naskytne se situace, že partnerská nabídka překročí klasický jeden kus (znáte to, máte Mařenku nebo Josefa a teď možnost volby spočívá v rozhodnutí, ber nebo nech ležet) a před šťastným Kozorohem se najednou ocitnou dva nebo i tři adepti na chození a na vztah a samozřejmě i na sex (Karlík, Vašík, Petřík nebo i čtyři mohou být, Růženka, Blaženka, Oldřiška, Bedřiška) a tu máš, čerte, kropáč, který nebo která bude ta nejlepší? V takovém případě je lepší varianta hodit si jednou nebo dvakrát korunou nebo pětikorunou, popřípadě eurem, popřípadě si vzít půl roku na rozmyšlenou, to je asi to nejlepší, co v takovém případě vymyslíte. Jinak bude všechno ostatní v pořádku, zdraví, finance a práce vám budou sloužit jako svému majiteli, vítr vás neodfoukne, D1 nezastaví, příval deště nepotopí, ani zemětřesení s vámi neotřese. Pod patronátem Saturnu se sice musíte trochu snažit, ale Saturn reprezentuje velkou sílu a vytrvalost.

Vodnář

Typický homo economicus, jehož vztahy, sex, touhy, manželství a milenecký život je závislý pouze a jedině na příjmu, je v tomto období Vodnář. Pokud máte vztah s Vodnářem, můžete si být jistí, že Vodnář to má velmi dobře spočítané a nesplete se ani o korunu. Poměrně špatně na tom budou Vodnáři, kteří právě přesedlali z jednoho vztahu na druhý. Bude o ně zájem, bude o ně rvačka, ale všechno, co trvá příliš dlouho, začne být zpočátku lehce, později těžce otravné. Nicméně, ať už se síť bývalých a současných vztahů kolem Vodnářů bude stahovat či uvolňovat, budou Vodnáři muset stále něco řešit, jediné, z čeho nemusí mít strach, je samota, protože všeobecné konstelace praví, že být ke konci tohoto roku 2019 Vodnářem, znamená nebýt nikdy sám. Teď už jde jenom o to, jak toho pro sebe využít.
Něco zajímavého a současně i oddychového se pro Vodnáře z osudu vyloupne kolem 22. listopadu. Stačí mít oči na šťopkách.

Ryby

Kdo šetří, má za tři – platí to i pro více lidí, například pro čtyři nebo pro pět? Může se člověk utopit v živé vodě? Co mě nezabije, to mě posílí, ale posílí mě to, i když zůstanu v kómatu? To jsou otázky, kterými se budou zabývat zrozenci ve znamení Ryb. Mnoho času, ani myšlenek nezbude na vztahy nebo na sex a může se to projevit i tak, že partner začne být podezíravý nebo rovnou naštvaný, že o něho Ryba nemá zájem. Určitě je mi (Ryba) nevěrná, určitě někoho má, zajímá se o někoho jiného.
Pokud se ale Ryba přinutí k jakékoliv formě partnerského soužití nebo se i přinutí k tomu, aby měla s partnerem/partnerkou pohlavní styk, bude dosaženo všeobecné spokojenosti, protože konstelace jsou celkově výborné, samé krásné trigony a to i mezi Uranem v Býku a Venuší a Jupiterem ve Střelci, spíše se celkové konstelace podobají životu v ráji než na povrchu Země, ale v Rybách je stále ještě poměrně nepříjemná sestava Černá Luna – Neptun. Takže všechno bude dobré, když se Ryby budou snažit.

Horoskopy pro vás připravuje Raven Argoni

webové stránky

Facebook

Je vám více než 18 let Stránky se sexuálním obsahem.