Erotické horoskopy

Aktuální horoskop

20. 1. 2020 – 26. 1. 2020

Beran

Žádná planeta se znamení Berana ani nedotkne, což samozřejmě není ani dobré, ani špatné, ale trochu nám tady ve vztahové oblasti a v oblasti užitého sexu straší Černá Luna před vratama. Může se potom snadno stát, že Berani zažijí místo bouřlivého sexu a rozvíjejícího se vztahu nějaké zklamání, buď nevyjde setkání, na které se dlouho těšili nebo se může protějšek dopustit nevěry, popřípadě pokusu o nevěru nebo si mohou partneři z nichž je alespoň jeden Beran dělat nějaké drobné akce za zády toho druhého. Mohou to být samozřejmě i maličkosti, na kterých nijak zvlášť nezáleží, ale i tak to může vrýt do čela nějakou tu vrásku navíc.

Býk

Erotika by v našem životě měla představovat především uvolnění a radost, ale zrovna v případě Býků, kteří jsou a budou držení u země zachmuřeným Uranem se může stát, že kvůli prosazování “vyšších cílů” zapomenou na sice trochu přízemní, ale přece jenom radost, možná by se dalo říci i živočišnou radost. Snadno se v tomto období přihodí, že mnohý Býk bude mít starosti s prací nebo s penězi a tyto starosti si bude takzvaně přenášet do postele. Na začátku týdne mohou rušivě působit kvadratury Uran – Merkur a Uran – Slunce ve Vodnáři. Nejsilnější je to právě ve chvíli, kdy Slunce vstupuje do Vodnáře (20. ledna 2020), takže začátek tohoto týdne se bude před Býky halit do starostí, které se budou pomalu rozplývat až v průběhu týdne.

Blíženec

Osud Blíženců se v oblasti erotiky, sexu a vztahů bude podobat známé divadelní hře Samuela Becketta Čekání na Godota. Stručně řečeno, budou čekat, aniž by vlastně věděli na co, budou mít jakési lehce nejasné plány a představy, týkající se partnerství a čistě osobních vztahů a možná se i díky oněm nejasným plánům a cílům dočkají i nečekaných partnerských zvratů, objeví se nový partner nebo budou diváci (přátelé a rodina) překvapeni novou situací, kterou nikdo nečekal. V opozici k Blížencům je Mars, vedle něhož se na začátku týdne kmitne Měsíc, takže můžete čekat, že o zábavu bude postaráno, ale v podstatě nečekejte, že, i když si to třeba i budete přát, že se něco důležitého vyřeší.

Rak

Přítomnost Měsíčního vzestupného uzlu v Raku bude dodávat všem zrozencům v tomto kardinálním znamení pocit důležitosti a hromadu energie. V opozici jsou planety, které naznačují možné potíže, s nimiž se udatní Raci budou muset vypořádat, ale společného jmenovatele  to bude mít pouze jediného – Raci budou překypovat energií a zdánlivě vrozeným entuziasmem, zatímco jejich partnerky a partneři (pokud nepůjde opět o rozené Raky) té energie tolik mít nebudou. A i když je to bude mrzet, tak s tím nic neudělají. Takže se ve vztazích, kde budou vládnout Raci, dá očekávat výskyt přeháněk, někdy i sněhových. Raci budou potřebovat ke svému štěstí zimní sporty, bruslení, lyžování, sáňkování a partner sám o sobě to většinou asi nezvládne.

Lev

V tomto znamení se můžeme dočkat navazování nových vztahů, je celkem jedno, jestli se  to bude odehrávat na pracovišti, v hospodě, při sportu nebo na ulici. Lvi budou v tomto směru hodně aktivní, musíme se připravit na to, že nejvíce nových vztahů vykrystalizuje právě ve znamení Lva. Konstelace jsou vzhledem k novým vztahům příznivé, takže je možné i to, že právě v těchto dnech  se začne psát historie vztahů, které vydrží do daleké budoucnosti. Pokud měli Lvi nějaké potíže v již trvajících vztazích, je silně pravděpodobné, že dojde k usmíření, vyrovnání, popřípadě k revitalizaci již delší dobu skomírajících vztahů. Prostě a jednoduše, když se řekne Lev, tak se na scéně objeví princip osvěžení.

Panna

Tady to bude trochu složitější, protože právě tento týden dojde ve vztahové oblasti téměř všech Panen k lámání chleba a k rozhodování, jestli s někým mají Panny počítat do budoucnosti nebo jestli se mají raději rozhodnout pro někoho jiného. Bude to tak půl na půl, ale jedno se dá říct již nyní. Jakékoliv jiné znamení, které se rozhodne trávit svůj život nebo převážnou část svého života s Pannou, nebude svého rozhodnutí nikdy litovat. Naopak, pokud se rozhodne, že právě v těchto dnech Pannu opustí a bude si své štěstí hledat jinde, tak je silně pravděpodobné, že již brzy bude svého rozhodnutí hořce litovat.

Váhy

Nejistota, nerozhodnost, váhavost a špatná rozhodnutí se budou lepit na všechny Váhy, které dosud nemají stálého partnera a setrvávají ve stavu rozkolísanosti. Z duchovního hlediska nyní Váhám pohyb nijak nesluší a neprospívá a nebude jim prospívat ani přítomnost Černé Luny v opozici. Pokud budou chtít najít ochranu před nástrahami okolního světa, tak ji najdou jedině v klasickém, trvalém partnerství. V případě, že se i nadále budou snažit experimentovat, popřípadě hledat životní zajištění v sexuálních dobrodružstvích, tak to přinese jen další pocity zklamání a celkem pravdivé pocity ztraceného času.

Štír

Spokojenost, pohoda a vyrovnanost, to všechno si znamení Štíra ponese do týdne, který máme před sebou. Štíři se mohou seznamovat, mohou se oddávat společenskému životu a mohou i část svého volného času trávit někde u baru nebo na dovolené v Thajsku, všechno si budou užívat a nic jim přitom nehrozí. Pokud již mají stálé partnerství, které jim vyhovuje nebo už založili rodinu, tak budou mít s hodně velkou pravděpodobností nějaký další finanční zisk, který jim umožní užít si trochu legrace, aniž by zapomínali na své partnerské nebo i rodičovské povinnosti. Zábava bude pro Štíry tento týden tím nejdůležitějším, čemu se mohou věnovat.

Střelec

Největší podporu najdou Střelci ve všem, co souvisí se symbolikou Marsu, protože právě planeta Mars se bude v jejich znamení vyskytovat celý týden  a bude jim dodávat energii a motivaci k jednání. Mars je v podstatě totéž, co v normálním, běžném životě testosteron, takže se dá očekávat, že Střelci budou aktivní, rychlí a neúnavní a to jak v práci, tak i během odpočinku a při zábavě. Pokud bude Střelec vystupovat v roli milence nebo milenky, tak bude zaznamenávat jeden úspěch za druhým, stejně tak se u jeho jména budou kumulovat čárky úspěchu. Bude záležet pouze na tom, čeho sami Střelci budou chtít dosáhnout. Budou-li chtít, tak toho dosáhnou.

Kozoroh

Znamení Kozoroha je i v současné době takové téměř nejsložitější znamení, protože se v něm kumulují Jupiter, Měsíční sestupný uzel, Saturn a Pluto. Slunce se právě přesunulo do sousedního znamení Vodnáře a to všechno  dohromady znamená, že Kozoroh bude sice pilný a aktivní, ale bude potřebovat více odpočinku, než tomu bylo doposud. To samozřejmě platí jak pro práci, tak i pro aktivní naplnění časového plánu ve chvílích volna. Občas budou mít zrozenci ve znamení Kozorora dojem, že je toho na ně moc, tak se na nezlobte, když místo vášnivého dovádění v posteli najednou usnou a nebude s nimi řeč. Není to nic proti vám, je to pouze projev určitých únavových struktur v tranzitním horoskopu.
 

Vodnář

Ve vztazích budou Vodnáři opět jedničky, navíc budou mít oporu v Merkuru, který je znamením komunikace. Vodnáři se s každým domluví a většinou také dosáhnou svého, pokud se ocitnou v jakékoliv výměně názorů. V horoskopu mají zdraví, práceschopnost a vysokou míru osobního charisma. S velkou pravděpodobností se ale nebudou seznamovat s dalšími, novými “objevy”, spíše zůstanou u klasiky, u vztahů, které již mají a je proto také možné, že se jim nějaký starší vztah nostalgicky připomene a že mu budou též věnovat část svého času, ale nebude z toho nic trvalého nebo “perspektivního”.

Ryby

Radostné osvěžení v oblasti vztahů, sexu a erotiky si mohou prožít a užít Ryby. Mohou, ale nemusí, nicméně, pokud budou mít samy zájem o nějaké  to vztahové dobrodružství, tak možností budou mít celou řadu. V jejich znamení byla dlouho Černá Luna, která skoro ničemu nepřeje, ale v těchto dnech je již téměř na  hranici mezi Rybami a Beranem, neboli Skopcem. Na konci týdne se Černá Luna přesune do Berana a pro Ryby opět nastane cca devítileté období radosti, kdy si opět budou moct užívat volného času, co hrdlo ráčí. Tento týden zatím ještě stačí, když se trochu vzpamatují z období, kdy je pouze drtily povinnosti a pocit, že nic nestíhají.

Horoskopy pro vás připravuje Raven Argoni

webové stránky

Facebook

Je vám více než 18 let Stránky se sexuálním obsahem.