Erotické horoskopy

Aktuální horoskop

17. 5. 2021 – 23. 5. 2021

Beran

Nic negativního v pravém slova vám nehrozí, vše poběží jak na drátku, i když je tady plno vztahů, které jsou takříkajíc na začátku nebo jsou to vztahy, které ještě na něco čekají, například můžete mít před svatbou nebo před podepsáním smlouvy o společném bydlení, ale ještě k tomu nedošlo. Aby nedošlo k ničemu, co by vás mohlo negativně překvapit, dávejte si pořád, ve dne, v noci pozor, kdo a kdy se kolem vašeho vyhlédnutého partnera nebo partnerky motá. Chce to trochu žárlivosti, někdy je užitečná.
 

Býk

Většina Býků bude mít takové ty vztahy, které jsou vyjádřené slovem “stabilita”, nic zvláštního se nepřihodí, ani v dobrém, ani v horším slova smyslu, ale od 22. května, tedy od konce týdne raději počítejte s možným oslabením, ochladnutím nebo únikem sil a energie, což bude způsobeno tím, že se Slunce z Býka přesouvá do sousedních Blíženců. Slunce přece jenom trochu vyrovnávalo negativní vliv Černé Luny, která zatím ještě v Býku zůstává. Ale jinak je všechno dobré a bude to ještě lepší, čili, jdete, Býci, nahoru.
 

Blíženec

Máte ve svém znamení Venuši, Merkur a Měsíční vzestupný uzel a od konce týdne také Slunce, co více si můžete přát, snad už jenom první ve Sportce, jak se občas vtipně říká. Konstelace jsou dobré, zkušenost ale radí, přistupovat ke všemu když už ne přímo s vrozenou skromností, tak alespoň mile a přívětivě, to platí i pro jakékoliv nové známosti, kterých může v druhé polovině týdne přibýt docela utěšeně, náhoda vám bude přát, takže, pokud toho budete chtít využít, tak využijte.
 

Rak

Stále ještě posílený přítomností Marsu bude Rak zasahovat do životů všech lidí, kteří o Raka projeví zájem. Je pravda, že se může v tuto chvíli chovat i trochu manipulativně, ale na druhou stranu si mnoho Raků bude chtít dát dohromady nebo do pořádku své vztahy a sexuální život, protože nejenom chlebem živ je člověk a v určitém slova smyslu to platí i pro Raky. Nic negativního se nestane, i když se tento týden, co máme zatím ještě před sebou, zdá podstatnějši dobrodružnější než týden, co máme za sebou.
 

Lev

Konstelace jsou  docela dobré pro všechny Lvy, velká část Lvů si přijde ohledně partnerství a užitého sexu na své, mohou pořádat i docela divoké večírky a mejdany, ale vždy by to mělo být s rozmyslem a za použití rozumu, abychom nepůsobili jako písek v soukolí dobře fungujícího stroje nebo lokomotivy, která táhne celou naši společnost od okraje propasti na území zdraví a všeobecné prosperity. Jinak všechno vypadá opět dobře, takže se do nových dobrodružství můžete pustit celkem bez obav.
 

Panna

Kolem 20. května se uprostřed Panny ocitne Měsíc, z něhož se budou odvíjet dvě kvadratury, jedna k Měsíčnímu setupnému uzlu ve Střelci a druhá k Měsíčnímu vzestupnému uzlu v Blížencích. Tento druh kvadratury se nazývá T-kvadratura a vždycky znamená dávat si na něco pozor – v tomto případě to budou peníze, finance, investice a protože se na vše díváme hlavně z hlediska partnerství a sexu, je docela dobře možné, že budou Panny muset řešit ve vztahové rovině i nějaké finanční záležitosti, ale nemusí to být pouze ve smyslu ztráty díky sexu, naopak mohou třeba i nabídnout nezištnou pomoc. Což je v dnešní době docela vzácné gesto.
 

Váhy

Ničím nezatížené, nečím nezdržované, mohou se Váhy plně věnovat svým partnerským záležitostem, své práci a samozřejmě mohou i pokusničit na neohraženém hřišti erotiky a sexu – jestli se zde budou odehrávat zápasy ve stylu žákovského fotbalu nebo zde budou lehce řádit dívčí jedenáctky, popřípadě se na stejném poli do sebe pustí otrlá mužstva místních ragbystů, to už bude záležet na Vahách, jaký program si pro své hřiště vyberou. Hm, hezky řečeno.
 

Štír

Nic nestojí v cestě navazování nových, třeba i  lehce experimentálních známostí a nic nestojí v cestě pokusům o navázání erotického vztahu prakticky kohokoliv s kýmkoliv. Květen bude v tomto smyslu pro Štíry měsícem poměrně silným, lákavým a mnohoslibným. Ono je sice pravda, že v poslední době se lidé chovají jako kdyby jim na  zahrádce vybuchla atomovka a skleník to nevydržel, jsou takoví ustrašení a nepříliš komunikativní, ale zrovna to jsou věci, které tento týden nebudou platit pro Štíry, pamatujme, že i štír s malý š na začátku slova je živočich, který je jako jediný schopný přežít výbuch jaderné bomby. Takže i s malým štírem se dá zahrát velké divadlo.
 

Střelec

Mnoho Střelců bude mít možnost překvapit své okolí něčím naprosto originálním. Není sice jisté, že kterékoliv okolí svého Střelce správně ocení, dnes je taková doba, že i když budete běhat do schodů a ze schodů po rukou, skákat salta vzad a tančit na stole kozáčka, tak si vás nikdo nevšimne. Druhý bude sotva sedět na židli a nevydrží ani pět minut, aniž by se dvacetkrát nenapil a u toho bude recitovat informace z googlu a hned bude mít půl milionu folowerů, třista tisíc lajků a deset milionů zhlédnutí za půl dne. A právě mezi tyto hvězdy internetového úspěchu se zařadí velké procento Střelců. Tleskáme již dopředu!
 

Kozoroh

Retrográdní Pluto sice nedělá tomuto znamení žádnou velkou čest, ale i tak se najde v týdnu celá řada pohnutých okamžiků, které právě v souvislosti se sexem a pravděpodobně i s nově navázaným partnerstvím, vyloženě zazáří. Celkově se tedy  mohou Kozorozi (nebo Kozorohové?) těšit na pohlavně produktivní týden, kdy si mohou užívat (konečně po dlouhé době) dovolených i zakázaných rozkoší, co hrdlo ráčí. Nezapomeňte své názory natáčet i na youtube, od toho tady je.
 

Vodnář

Ano, Vodnář je velmi živé znamení, což se bude projevovat i tento týden, je zajímavé, že uprostřed Vodnáře dlouhodobě působí Saturn, který by se klidně dal považovat za takového fotra bohů, protože je to vlastně Čas – a všechno, co kdy vzniklo, tak se narodilo v čase a zřejmě se také v čase časem rozpustí, neboli Čas to stráví. Lásky a vztahy, které nyní během působení Vodnářů na své okolí vzniknou, mohou mít třeba i delší trvání, ale většinou tomu tak nebude, tak si na to dávejte pozor.
 

Ryby

Opět tady máme jedno znamení, které je skoro dokonale vysmáté, nic mu nechybí a pokud mu něco chybí, tak snad jedině peníze, ale ty chybí každému, takže opět nic originálního. Neptun a Jupiter – kdo to v současné době má? Jedině Ryby, proto se můžeme opět těšit, co nového pro nás Ryby vymyslí a je i docela dobře možné, že se nějakým konstruktivním způsobem projeví v oblasti partnerství, erotiky a sexu, čili je možné, že si zase vymyslí nějakou čuňárnu, se kterou budou otravovat své partnery a partnerky, v podstatě si ale můžeme jen říct, co se dá (s nimi) dělat? Asi by to chtělo nějakého zkušeného akvaristu.
 

Horoskopy pro vás připravuje Raven Argoni

Webové stránky

Facebook

Je vám více než 18 let Stránky se sexuálním obsahem.