Erotické horoskopy

Aktuální horoskop

29. června 2020 – 5. července 2020

Beran

K Černé Luně v Beranu přibyl Mars, bohužel spojení Černá Luna a Mars, nebývá často ani klidné, ani přínosné, spíše to způsobuje stavy lehké nervozity. V partnerství a v sexu se Mars projevuje aktivitou a je celkem jedno, do čeho se ona aktivita promítne, Berani budou mít chuť na nějakou životní změnu a samozřejmě se tato změna může týkat či dotýkat i partnerství. V jakém slova smyslu, to už záleží individuálně na podmínkách, v nichž se ten který Beran nachází.

Býk

Znamení Býka je stále ovlivněné Uranem, to znamená, že mnoho Býků se bude i v partnerství a hlavně při sexu a erotických skopičinkách projevovat jako znamení bez smyslu pro humor. Nesnažte se s Býkem jakkoliv humoreskovat, zvláště, pokud jste žena a máte partnera Býka, který může mít v tomto týdnu starosti s delším udržením svižné erekce.

Blíženec

Jediné, na co si musíte dávat trochu větší pozor, je takzvaná kvalita času – ve svém znamení máte Venuši, máte tedy všechny předpoklady, stát se veleúspěšným adeptem na titul Erotický šťastlivec roku 2020, ale může se stát, že se netrefíte se svými sexuálními požadavky do konzultačně šťastného momentu třeba již právě probíhajícího rozhovoru a dočkáte se odmítnutí nebo zamítnutí, chce to prostě zkusit to samé ještě jednou o něco později.
 

Rak

Nabízí se možnost využít spojení Slunce – Merkur k dosažení svých cílů – jinými slovy, pokud máte o někoho zájem a nevíte, jak začít se seznamovacím rituálem, zkuste objektu své vášně nabídnout spolupráci. Nejlepší by zcela jistě bylo, kdyby šlo o reálnou či proveditelnou možnost jakékoliv spolupráce, ale je to v tomto případě ten nejrychlejší způsob, jak si probrat jednotlivé detaily třeba na gauči nebo v posteli.

Lev

U Lvů se tento týden projeví takzvané věštecké schopnosti. Vždycky, když se v přítomnosti své partnerky nebo svého partnera pohlavně vzruší, začnou jim před očima probleskovat vhledy do budoucnosti a když budou dávat dobrý pozor, tak mohou klidně třeba spatřit i čísla, která budou tažená v loterii. Pokud by toho chtěli Lvi využít komerčně, tak si musí dát pozor na to, že schopnosti vidět o něco více než ostatní, budou mít pouze tento týden.

Panna

Začátek července znamená pro Panny hodně práce a málo volného času a bude se to týkat i všech věcí, které se točí kolem sexu, zábavy a erotiky. V podstatě by se dalo říct, že se mohou vyskytnout i ryze technické potíže, například  budou Panny a jejich partneři či partnerky bydlet v různých městech a nebudou mít čas se navštěvovat, čili nebudou mít čas ani na společnou erotickou zábavu a jiné skopičiny.

Váhy

Všechny Váhy, které jsou alespoň zčásti spokojené se svým stávajícím vztahem prožijí vzrušující partnerské dobrodružství a mohou dokonce při sexu zažít i něco nového, prožít si nějakou novou zkušenost, o které zatím jen slyšely, ale ještě si nikdy netroufly ji vyzkoušet, například… ale to už nechám, milé Váhy na vás… spíše se zamyslete nad tím, co všechno jste ještě v sexu nezkusily, ale zkusit byste to chtěly.

Štír

Prožijete princip “odmítnutí a přijetí”, zřejmě se stane něco podobného, jako že nejdříve nebudete schopní se s někým na něčem domluvit, ale potom se najde někdo jiný a ten se s vámi domluví prakticky hned, může jít o schůzku, o intimní schůzku, může se jednat o nějakou zajímavou sexuální praktiku, tento týden je týden experimentů, tak toho využijte a budete mít na co vzpomínat ještě i na smrtelné posteli.

Střelec

Bohužel se vám do slibných vztahů a nových známostí bude tak trochu montovat negativní ekonomická situace, může se stát, že kvůli splátce nebo kvůli dluhům budete muset odložit jednu nebo i dvě schůzky, na kterých byste s veselou myslí  zapomněli i na sebevětší dluhy, ale prostě se to nějak nebude rýmovat dohromady, takže to asi s nejvyšší pravděpodobností necháte až na příští týden.

Kozoroh

Už jsme říkali, že tento rok bude platit pravidlo nebo heslo, podle toho, jak to nazveme,  co Kozoroh, to umělec. Ano, snadno se zamilujete, stane se, ale bude to celkem příjemné a navíc se u vás vaše citové pohnutí projeví jako zdroj nekonečné inspirace pro uměleckou tvorbu. Jupiter, Saturn, Pluto, vše v retrográdním zpětném pohybu, buď v sobě objevíte taneční talent Freda Astaira nebo něco namalujete jako Pablo Piccaso a přitom ještě stihnete uspokojit partnerku či partnera. Slušný výkon.

Vodnář

Je sice pravda, že Vodnáři mohou mít tento týden občas pocit, že jsou na všechno tak trochu sami, což se příliš nehodí do oblasti šťastných a bezproblémových vztahů, ale pocity lehkého osamění se mohou objevit spíše v první polovině tohoto týdne, v té druhé polovině to už bude lepší. Erotické vztahy, zvláště v trvalejších partnerstvích budou sloužit velmi dobře a dokonce se můžete jet podívat i někam do zahraničí, například do Chorvatska, to je asi první, co  mně napadá, prostě to klidně zkuste, všechno bude OK

Ryby

V partnerství a v sexu budete mít tento týden trochu více možností experimentovat, než jindy, takže využijte přítomnosti Neptunu ve vašem znamení a pamatujte, že Neptun jen tak nezradí, je to planeta moudrosti, pokud ji spojíte se sexem, stane se z ní paneta pohlavní moudrosti a z vás se stanou učitelé tantry a samozřejmě také učitelky tantry a pokud se někdo ptá, proč by sex potřeboval nějaké učitele touhy a vášně, na to se dá odpovědět jedině slovy – zkuste to tento týden s Rybami a uvidíte sami.

Horoskopy pro vás připravuje Raven Argoni

webové stránky

Facebook

Je vám více než 18 let Stránky se sexuálním obsahem.