Erotické horoskopy

Aktuální horoskop

30. března – 5. dubna 2020

Beran

U Beranů nic neztratíme, když začneme téměř již habituální řečnickou otázkou, co asi tak mohou od osudu očekávat, když mají ve svém znamení pouze Slunce a Černou Lunu? Na jednu stranu mohou mít štěstí nebo si mohou myslet, že mají štěstí v oblasti obchodu a práce, ale na druhou stranu je stále dost pravděpodobné, že když budou chtít něco změnit (například k lepšímu) ve vztazích a v takříkajíc intimní sféře své existence, mohou se spíše dočkat nějaké zrady nebo podtrhu. Výjimku mohou tvořit pouze silné rodinné vztahy, které jsou dlouhodobé, vyzkoušené a času odolné. Jinak platí pravidlo, pozor na jakoukoliv zradu. Může na vás skočit z jakékoliv strany.

Býk

První skupinu Býků tvoří Býci, kteří měli v minulosti ve vztazích nějaký průšvih nebo se na svých věrných polovinách dopustili nějaké menší či větší zrady. Je pravděpodobné, že si to všechno vysvětlí a mohou pracovat na nápravě pošramoceného vztahu. Druhou skupinu tvoří Býci, kteří žádný výrazný partnerský propad nezažili a nezavinili a právě ti se mohou tento týden dožít hořkého zklamání například v té formě, že partner, po kterém touží, dá přednost jinému nebo se bude chtít bavit o rozchodu. Nejlepší by bylo zachovat chladnou hlavu  a snažit se prožít celý týden spíše v tiché meditaci, než se pokoušet něco řešit.

Blíženec

Tady se jeví celkem stabilita ve všech oblastech i jakkoliv pohnutého života. Prostě a jednoduše se toho moc nestane. Pokud jste se nedávno pustili do nového vztahu a budete v tom chtít pokračovat, můžete očekávat jistou formu spolupráce i od partnera, ale jestli jste minulý týden u partnera/partnerky diagnostikovali lehkou váhavost, zamyšlené pohledy a úvahy na téma, jaký to vlastně všechno má mít smysl, je možné, že se vám začne třeba i docela čerstvý vztah rozpadat pod rukama. Lepší než diskuze na téma, jak si rozpadající se vztah udržet je nechat všechno na partnerovi, zvýší se tak pravděpodobnost, že na udržení vztahu začne pracovat on sám.

Rak

Jinak celkem šťastné znamení se může v partnerství dostat trochu do úzkých díky ponorkové nemoci. Najednou budete mít dojem, že by váš partner mohl být v mnoha směrech lepší než je, ale pozor, může to být docela dobře (nebo spíše nedobře) i dost špatný odhad. Lepší bude, když přestanete cokoliv řešit a začnete se i s partnerem oddávat říznému sexu, bez zbytečných přestávek a bez zábran. Zopakujte si základní cvičení tao-jógy a tantry, kde platí jednoduché pravidlo – všechno, co vzrušuje a současně to nikomu neubližuje, je svaté. Je to celkem moudré pravidlo, podle kterého se dá prožít šťastný a plnohodnotný život, aniž byste se museli někomu  montovat do  soukromí a do jeho života.

Lev

Tento týden vám dá na vybranou, máte před sebou dvě možnosti, buď se budete příšerně nudit a nebudete vědět, co máte dělat nebo se budete královsky bavit. Můžete se také královsky nudit nebo příšerně bavit, ničemu se meze nekladou, jediné co budete muset udělat, je domluvit se se svými polovinami na tom, čemu se budete věnovat a čím budete trávit svůj čas, chce to jenom trochu, zlehka využít umění verbalizovat svá přání, touhy a chtění. Všechno, co  vyslovíte nebo co si budete nahlas přát se vám osud bude snažit splnit. Můžete  si to schválně co nejrychleji vyzkoušet, když si budete přát něco, co jste dosud považovali za lákavou sice, ale přesto prakticky nesplnitelnou blbnost. Uvidíte, co to s vaším osudem udělá.

Panna

Zatím jsme o Pannách psali spíše v tom smyslu, že mají sice přání hezká, zvláště ta, která se týkají intimní oblasti života, ale těžko splnitelná. To už bylo téměř takové klišé nebo charakteristika, týkající se většiny Panen, ať už žen, anebo mužů. Nyní se ale vše začíná měnit, řekli bychom, že k Panenskému dobru a mnoho zajímavých a samozřejmě i vzrušujících představ se pomalu, ale jistě začne uskutečňovat. Panny si tedy mohou říct, máme se na co těšit, ale stejně tak se mohou těšit i jejich partneři a partnerky. Vše se bude odehrávat pod heslem, odhoďme ty správné roušky nebo jak to kdysi řekl Adam Evě v ráji, dosti již planých řečí, pojďme obrátit list!

Váhy

Jak jste si zajisté již všimli a pokud si to pamatujete, dělili jsme od začátku tohoto roku Váhy na dvě kategorie (teď nemyslím lehké a těžké Váhy) a to na Váhy, které nemají žádný pevný vztah nebo díky vlastní nešikovnosti o zajímavý vztah přišly a na Váhy, které začaly vztah budovat nebo prostě jistý pevný a perspektivní vztah již mají. Takže v obou případech se budou šťastné i méně šťastné konstelace opakovat téměř do omrzení, čili spíše by se dalo něco řešit u všech Vah, které zatím ještě vztah nemají, i když by ho už mít měly. Ještě to ale bude chtít trpělivost, protože tento týden se nic zvláštního ve smyslu navázání nového perspektivního vztahu nestane. Konstelace jsou u Vah ještě víceméně “zamrzlé”.

Štír

Přestože současná doba nepřeje moc vzájemnému seznamování, není kde, není kudy, není kam, bude se i nyní Štír projevovat jako natolik sexuální znamení, že si cestu k druhému nebo prostě odpovídajícímu pohlaví vždycky najde. Je tedy hodně pravděpodobné, že to budou právě Štíři, kteří ponesou společenskou pochodeň zdravé, téměř olympijské sexuality a možná i díky jim nakonec národ nevyhyne. Někde jsem četl, jejda, to zase bude děcek, až karanténa skončí, ale nebude to platit pro všechny, řekl bych, že asi spíše hlavně pro Štíry.

Střelec

Jinak téměř nenápadné znamení se tento týden pomalu dostane téměř do rovnováhy se Štírem a jeho nadupanou sexualitou. U celé řady Střelců se projeví jedna obecná vlastnost – k prožití šťastné a nevázané sexualitay potřebují Střelci mnohem více času než ostatní znamení. Ostatním stačí, lidově řečeno, chvilka na rozmyšlenou a už mohou jít na věc, ale Střelec si potřebuje všechno promyslet, zvážit všechna pro a proti, porovnat dané možnosti s ostatními možnostmi a teprve potom je ochoten se naladit na nové prožitky a stejně složitě uvažuje i když se mu nabídne opakovat něco zajímavého, co už prožil.

Kozoroh

Celý  minulý rok a v podstatě i letos až dodnes to Kozoroh v lásce a ve vztazích neměl jednoduché, protože v jeho znamení byla vždy tlačenice silných a významných planet a ještě stále to není o moc lepší, ale vzhledem k celkovým konstelacím je již docela pravděpodobné, že si Kozorozi užijí sexu a partnerských radovánek i navzdory tomu, že budou muset trpět v karanténě a na veřejnosti se nebudou směr producírovat s obličejem naboso, ale to všechno jsou věci, které vnímavý člověk může chápat buď jako omezení nebo jako výzvu. Pro Kozorohy bude tento týden jedna velká výzva.

Vodnář

Budeme-li Vodnáře hodnotit vzhledem k minulosti a k tomu, co všechno už má klasický a typický Vodnář za sebou, vyjde z toho průměrný Vodnář jako člověk s poněkud dobrodružnou povahou, neštítící se v boji a v lásce prakticky ničeho, ale to je právě ono, co z většiny Vodnářů dělá originální, až nezapomenutelné milovníky a znalce užitého sexu. Tento týden se ale bude většina Vodnářů věnovat spíše práci a důvěrnému styku s kalkulačkou a s novými směrnicemi berňáku než s pohlavním ústrojím partnera/partnerky. Můžeme se ale uklidňovat tvrzením, že je to v rámci boje proti světové pandemii a že hned, jakmile bude vítězství na naší straně, to Vodnáři opět “rozjedou”.

Ryby

Kdybychom hledali typické introvertní znamení, tak v celém horoskopu najdeme asi jediné, které je tak introvertní, že skoro ani není vidět – a to jsou Ryby. Tiché, skromné, sociální, filosoficky laděné a vždy spíše přizpůsobivé než dominantní (čili ne dominantní, ale také ne dementní) a spíše přihlížející, než nové trendy v sexu a partnerství ostatním diktující. Nicméně právě nyní, kdy jsou Ryby přímo pod diktátem fantazijního Neptuna, se mohou Rybky projevit jako iniciátoři nebo navrhovatelé různých partnerských show (s tancem) a zábav. Což samozřejmě bude realizovatelné až po skončení omezení osobních svobod. Zatím asi více věcí bude existovat ve virtuální oblasti než v realitě. Pokud je pravda, jak jsem nedávno četl, že práce s počítačem snižuje IQ, tak nakonec skončíme jako šťastní, uslintaní dementi, sedící před monitorem. Budeme si muset občas připomenout slova klasika, že šedá je každá teorie, leč zelený života strom.

Horoskopy pro vás připravuje Raven Argoni

webové stránky

Facebook

Je vám více než 18 let Stránky se sexuálním obsahem.