Erotické horoskopy

Aktuální horoskop

18. ledna 2021 – 24. ledna 2021

Beran

Jestli tento týden bude někdo považován za příslovečného krále zvířat, popřípadě zvěrokruhu, tak to nebude Lev, jak jsme již zvyklí, ale Beran. Hned na začátku týdne působí v Beranu motivační Měsíc a dále se z hlediska astrologických konstelací nevyskytuje vzhledem ke znamení divokého Skopce a k čemukoliv, co souvisí s partnerstvím a se sexem, po celý týden nic negativního. Můžete se tedy v partnerství a ve vztazích prosazovat bez omezení a bez uzardění. Využijte toho, nebudete litovat.

Býk

Tady je situace o něco horší, protože přímo v Býku vykrystalizovala poměrně zajímavá, leč negativně působící konjunkce, Černá Luna, Měsíc, Uran, Mars a pokud patříte vzhledem k datu svého zrození k Býkům, poznáte zřejmě celkem rychle, že jednak se vám ve vztazích moc dařit nebude, těžko se budete seznamovat, těžko budete právě vzniklý vztah udržovat, těžko budete partnera trénovat k obrazu svému, spíše se na vaši hlavu, hned jak pomyslíte na sex, budou snášet různé starosti, stejně jako se budou připomínat pracovní resty k vyřízení. Prostě týden, z hlediska sexu, nic moc.

Blíženec

V průřezu tohoto týdne se jeví celkem jasná, neustále se zlepšující tendence dosáhnout téměř ideálního stavu v oblasti partnerství a sexu. Samozřejmě, říkám-li téměř, není to ještě úplně ideální stav, můžeme se trochu zpomalit nebo dokonce zůstat stát někde na půli cesty, ale směr je správný, cíl je dosažitelný možnosti jsou po ruce, bude záležet pouze na každém Blíženci zvlášť, jak se k nakousnutému problému v oblasti partneství postaví. Nebo položí, to už záleží na situaci. Konstealce jsou ale dobré až výborné.

Rak

V opozici ke znamení Raka je Venuše, dalo by se říct, že nejlepší planeta, s jakou se můžeme setkat, když řešíme otázky vztahového charakteru, jako co, kdy, s kým a proti komu, čili hlavně otázky partnerské. Celkové konstelace jsou naprosto nádherné a vhodné i na různé sexuální experimenty (teď si mnoho z vás tiše povzdechne, jo, bejvávalo, možná, kdysi, však, kde jsou ty časy, už aby se to zase vrátilo, ale nebojte se, všechno bude, všechno přijde, bude zase ráj). V současné době se stane spíše jen to, co si sami naplánujete, ale i to je dost dobré.

Lev

Podle celkové astrologické situace, která nám doslova visí nad hlavama jak Damoklův meč, můžete mít občas pocit osamění, vyloučení z kolektivu, který se právě chystá na swingers párty nebo dojem, že se s vámi už dlouho nikdo nebavil a že k tomu jen málokdo má nějakou výraznou či obzvláštní chuť. Většinou to všechno, co vám brání v navázání bezuzdných kontaktů a vztahů pramení z vašeho podvědomí nebo ze vzpomínek na různé prožitky, spojené s dávnou i nedávnou minulostí. Jste nyní v období, kdy by se nevyplatilo cokoli překonávat vůlí nebo silou koncentrovaného chtění. Nechte všechno plynout a uvidíte, že ke konci ledna se už začne řada problémů řešit, skoro jakoby samo od sebe.

Panna

Dobré konstelace jsou na sex a partnerské vztahy, které budou takzvaně “bez zábran”, například náhodné setkání, popřípadě náhodný partnerský výběr, v této oblasti bude všechno fungovat jak má, horší to ale bude s klasickými vztahy jako je například manželství nebo  vztah čerstvě zasnoubeného páru, chystajícího svatbu, tady je možné, že se vyskytne nějaká vztahová brzda, komunikační kolize nebo krize, může být i dlouhodobá. Takže, v jakémkoliv vztahu se nyní vyplatí postupovat opatrně a raději pomalu, spíše našlapovat než vesele dupat.

Váhy

V podstatě si Váhy mohou tento týden dělat, co chtějí, kvalita vztahů se ukazuje jako dobrá až výborná, samozřejmě, že najdete Váhy, které si mohou stěžovat nebo budou krajně nespokojené, při bližším zkoumání ale zjistíte, že jim vlastně vůbec nic nechybí a to, na co si stěžují, si v podstatě vymýšlí. Váhy se budou projevovat citlivěji než obvykle, možná i trochu hystericky a to platí jak pro Váhy – ženy, tak pro Váhy – muže. Nejlepší metodou, jak dosáhnout  vnitřního klidu je pro Váhy v současné době nacvičování oddalování orgasmu a jódlování během sexuálního vzrušování, je to taková poměrně málo známá tyrolská metoda, jak ušetřit za viagru, je to samozřejmě nepovinné, ale kdo chce, může si to vyzkoušet.

Štír

Tento týden Štíři prospí, ať už doslova nebo obrazně, rozhodně od  nich žádné sexuální speciality nebo výkony (ani výrony) nečekejte, jinak jsou Štíři považováni za nejtypičtější sexuální znamení, ale jak se říká, tento týden jakoby u Štírů chcípl pes. Je možné, že si domluvíte se slibně vyhlížejícím Štírem schůzku nebo jakoukoliv sexuální veselici a on na to buď zapomene nebo prostě nepřijde a i když se později omluví, tak ztracený čas vám už nikdo nevrátí, lepší by bylo si to jakkoliv pojistit, aby k tomu ani nedošlo.

Střelec

A máme to tady, pozor na zdravotní problémy, zvláště u starších Střelců, Střelec senior se může setkat i s nějakou zvláštní špatnou náhodou, jako třeba, když jsem se znal s jedním Střelcem, co se učil rychle střílet z devítky a tak pořád dokola na střelnici tasil zbraň, to znamená, chňapnul po ní a vyškubl z pouzdra a dělal to tak dlouho, až si prostřelil nohu a to tak nešikovně, že je dodnes v invalidním důchodu a chodí pouze o berlích. Jestli se mu zrychlily reflexy, to už nevím, ale podobně na tom budou Střelci tento týden se sexem. Asi to občas chce přizpůsobit se osudu.

Kozoroh

Přímo v Kozorohu je Venuše a Pluto, to je setkání, jaké se může v této míře odehrát tak jednou za rok. Do 20. ledna je Slunce v Kozorohu, potom se přesouvá do sousedního Vodnáře. Z toho plyne, že mnoho zajímavých věcí si mohou Kozorozi naplánovat, ale jestli se jim z toho splní tak polovina, tak mohou být rádi nebo si mohou zažádat o státní vyznamenání. Odvážnější “pracovní” (teď jsem to slovo málem napsal  bez “a”) schůzky bude dobré si domluvit, popřípadě objednat v první polovině tohoto týdne. Jinak všechno ostatní celkem dobré.

Vodnář

Je to znamení, ve kterém se snad budou odehrávat dějiny, protože je nahuštěné silnými planetami (Slunce, Saturn, Jupiter a Merkur), všechny planety stojí vůči ostatním planetám, které jsou Býku v bizarních kvadraturách, je tedy možné, že bude nutné v jinak radostné partnerské rovině něco řešit a nemusí jít o věci vyloženě příjemné a radostné. Takže pozor na život, Vodnáři to nebudou mít jednoduché, trochu bojovat budou muset, ale zřejmě se to vyplatí.

Ryby

Jako vždy si Ryby dokonale vystačí s Neptunem na hraní, což v realitě znamená, že se Ryby rychleji než ostatní znamení přesouvají a budou přesouvat do virtuální říše “za zrcadlem”. I v partnerské a sexuální rovině můžeme od Ryb očekávat, že nás něčím, možná až přímo umělecky překvapí a nemusí to být jenom vyznání, které by samozřejmě i tak, z rybích úst vyznělo přinejmenším originálně, ale může to být spojení erotiky, sexu, umění a partnerství do zajímavého celku, třeba něco napíší nebo natočí erotický film, jak vystřižený z červené knihovny.

Horoskopy pro vás připravuje Raven Argoni

webové stránky

Facebook

Je vám více než 18 let Stránky se sexuálním obsahem.