Jak být vždy připraven na sex? Aneb zbavte se únavy.

Naplňte svou touhu každý den. Nejste v náladě? Nevadí, víme jak nato: Žádné hrrr, hrr a hop na to, pro začátek postačí malé smyslné pohyby – ty vás dostanou do nálady. Výsledky se vám budou líbit (a jemu také).

Přiznejme si to: Když dojde na sex – takový ten teď hned, jsou to právě muži, jejichž těla se chovají jako poslušní vojáci – přikazují si chtíč a po chvilce zde máte tvrdý důkaz, že jsou připraveni pro jakékoliv intimnosti. Pro ženy je to složitější, nejsme v tom tak zběhlé, neumíme přepnout mozek z módu: moje denní problémy, na mód: jdu se pomazlit. Většinu večerů odpadnete do postele zlikvidovaná a zničená a ještě se nervujete, protože nemáte ani pomyšlení na jakoukoliv akci mimo spánek a nechcete partnera zklamat.

Jak tedy vypnout? Zde máte 9 nápadů:

Rozdejte si to s tím sexy hercem

Nebojte se fantazírovat, alespoň trochu. Zapojit svou představivost je nejjednodušší způsob, jak se nažhavit. Můžete si vymyslet sexuální zážitek, promyslet, co s tím sexy chlapem chcete všechno dělat… Tu super sexy scénu, kterou si vymyslíte, si nezapomeňte přehrát v hlavě, než se budete chystat do postele. Nažhaví vás a připraví k akci.

Zašeptejte mu něco sexy, než odejde do práce

Zamýšlený účinek: celý den bude přemýšlet o 101 způsobech, jak vám to udělat. Neúmyslný efekt: vy budete přemýšlet také. Už jenom přemýšlení celý den o tom, co chcete s partnerem dělat, vás dostane do nálady později, když se konečně potkáte.

“Držte se” jeho rtů

Prodlužte váš polibek, nejdřív dlouhým pohledem přímo do očí, pak se vrhněte na jeho rty, soustřeďte se na to, co se děje s vaším tělem. Polibek je ta nejintimnější a jedna z nejvíc sexy věcí, která vede k více společným chvilkám.

Makejte na sobě a nezapomeňte se pořádně zapotit

Strávit kvalitní čas tvrdou dřinou ve fitku vám asi nepřijde nijak extra sexy, ale věřte, že je. Cvičení stimuluje váš nervový systém, zvyšuje průtok krve i hladinu endorfinů, transformuje vaše tělo a dělá vás bdělejší.

Dejte si před spaním mini cappuccino

Dávka kofeinu hned po večeři vám dodá energii potřebnou pro chtíč a chuť k milování.

Nebo sklénku vína

Pokud nemáte problém s tím, že usnete, trocha alkohol může pomoci.

Řekněte si o masáž

Dostat od někoho masáž – klidně i amatérskou, vám pomůže soustředit se sama na sebe a na své tělo a dostane vám tak z hlavy váš seznam úkolů. Přibližte se ke svému partnerovi a řekněte, že chcete cítit jeho silné ruce, pořádejte si o masáž, uvidíte, jak budete oba dva spokojeni.

Otřeste svými zvyky

Zvlášť těmi večerními. Věděla jste, že když přijdete z práce, nemusíte úplně nutně jít vařit, uklízet a pak odpadnout u televize. Naopak. Dělejte, co vás baví, změňte stereotyp a získejte více energie a nálady.

Přečtěte si erotickou povídku

Existují studie dokazující, že ženy, které si před spaním přečtou krátkou erotickou povídku, mají víc chuti na sex a to stojí za vyzkoušení.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články

Je vám více než 18 let Stránky se sexuálním obsahem.