Jak líbat… dobře

Příručka: 4 kroky jak líbat… jenom proto, že se zajímáte 😉

Ne všechny polibky jsou skvělé a ne všichni, kdo líbají, vědí, co dělají. Právě proto jsou zde tyto 4 body, které vám pomohou. Takže gratulujeme, pokud chcete zjistit něco o líbání, jste zde správně. (A věřte, že to není nic, co už neznáte)…

1. Víte, že máte rty – tak je použijte

Možná vám je jasné, že máte rty, stejně jako všem ostatním, bohužel, když přijde na líbání, občas se rtům vyhneme, přeskočíme je a jdeme rovnou na dentální práci… často to je spíš jako zuby na zuby. No a pak ještě samozřejmě jazyk. Velmi často může líbání působit jako nějaké sci-fi propletení úst. Vůbec se nezabýváte rty. Přitom pokožka rtů je ta nejcitlivější, takže jim nezapomínejte věnovat chvilku. Od toho je přeci máte.

2. Dotýkejte se, netahejte

Nezapomínejte něžně používat své ruce. Stačí, když je položíte partnerovi / partnerce na krk a necháte je během polibku tam, nebo se jemně dotknete jeho / její tváře. Nebo si prostě jenom propletete prsty. Dokonale to navodí atmosféru a ukáže blízkost. Je to malé gesto, za kterým je schováno něco daleko většího. Hlavně něžně, nemusíte k sobě vaši drahou polovičku tisknout, nebo ji / ho jakkoliv utlačovat.

3. Chcete polibek? Řekněte si o něj

Jenom si o ně neříkejte slovně. Líbání není o slovním kontaktu, ale o tom, co zůstane nevyřčeno. Spousta lidí vám řekne, že je v pohodě, když si o polibek normálně řeknete, ale jsou zde i takové situace, kdy je prostě lepší ukázat, co chcete.

4. Buďte oporou

Tento bod platí obzvláště pro muže. Pro spoustu žen je skvělé, když je jejich protějšek také jejich oporou, když se mu mohou “pověsit” na ramena a užít si jeho sílu, zatímco ho líbají.

Není snadné někomu říct, jak správně líbat. Představte si jídlo, které jste ještě nikdy neochutnali, moment, kdy poznáte nějaké nové slovo, nebo situaci, kterou neumíte pojmenovat, zkrátka cokoliv, ale jakmile to uděláte správně, budete to vědět. A věřte, že s těmito tipy to správně udělat můžete. A až budete vědět, že to děláte dobře, tak už váš svět nikdy nebude, jaký býval. Ale to taky poznáte.

Chcete se stát opravdovým profíkem? Zde jsou tipy na líbání od sexuologů.

Jste přeborníkem v líbání? Pak si nezapomeňte zahrát nějaké líbací hry 😉

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články

Je vám více než 18 let Stránky se sexuálním obsahem.