Jak někomu koupit na party drink a nevypadat blbě?

Základní pravidlo: Když někomu kupujete drink, nekupujete si lístek na sexy jízdu.

Podívejte se kolem sebe v jakémkoliv baru. Co vidíte? Spoustu tváří osvětlených od obrazovek mobilního telefonu a zaneprázdněné palce. Dneska už není “normální” potkat svou vysněnou lásku jen tak někde osobně. Spíše se jedná o kuriozitu. To však neznamená, že byste se neměl snažit najít svou partnerku ve svém okolí, stačí jenom špetka sebevědomí, a co si budeme povídat – bar je místem, kde se ještě pořád dá celkem snadno seznámit. Jak tedy pozvat holku na drink?

Počkejte, až bude mít vypito více než polovinu svého drinku

Ne každý potřebuje pořádnou opici. Dopřejte si trochu času a počkejte, až vaše vyvolená téměř dopije svůj nápoj, až poté jí nabídněte další. Pokud na ni spěcháte, můžete vypadat, že ji chcete opít – a to nevypadá dobře.

Nejdříve nabízejte, co už pije

Ukažte, že umíte vnímat a když ji zvete na drink, zeptejte se, zda si dá to samé ještě jednou, ne co by si dala. Pokud pije alkohol, nekomentujte to, co pije. Pokud pije nealko, nabídněte něco, jako Spritz nebo cokoliv obsahujícího méně procent, nebudete vypadat, že spěcháte.

Ujistěte se, že barman drink doručí, pokud drink posíláte dálkově

Ženy většinou své nápoje neopouští, dokud nedopijí. Chcete-li objednat drink přes barmana, požádejte ho, aby poslal nápoj přímo k dané osobě přes bar. To můžete udělat i v případě, že jste s dámou mluvil a víte, co jí objednat. Když dostane pití přímo od barmana, bude se cítit bezpečněji, než když jí ho dáte vy sám.

Čtěte mezi řádky

Nekupujte drink někomu, kdo už je na rande – možná se to zdá jako jasná věc, ale věřte mi, že není. Nekupujte pití někomu, kdo už je opilý.

Je to dárek, ne transakce

Koupit někomu drink nemusí vést vůbec nikam, rozhodně se s vámi dotyčná nemusí začít bavit a rozhodně po ní za jeden drink nemůžete požadovat sex. Koupit někomu pití není žádná obchodní dohoda, takže se zbavte veškerých očekávání.

Představte se

Je vámi vybraná dotyčná otevřená konverzaci? Poznáte to hlavně podle očního kontaktu – pokud vás hypnotizuje pohledem, tak připravená je. Pak je dobré reagovat rychle. Jděte k ní, rychle se představte, zeptejte se, jak si vychutnává drink a ideálně si všimněte něčeho, co má dívka na sobě a pochvalte jí to. U pochvaly buďte hlavně originální. Něco ve stylu “čau, máš hezké oči” v dnešní době už moc nefunguje. Všímejte si raději detailů.

Dejte jí prostor

Zahájili jste konverzaci, zdá se, že se jí líbíte? Nespěchejte, vy jste svůj zájem vyjádřil už koupí pití. Vy jste udělal první tah, je na dámě, aby udělala ten druhý – pokud chce. Buď se vytratí ven, nebo si vás najde a přijde za vámi.

Hledáte další tipy, jak na ženy? Naleznete je zde.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články

Je vám více než 18 let Stránky se sexuálním obsahem.