Jak někomu říct, že si chceš jenom užít

Vylepši umění u všech sexy očekávání.

Každá žena občas potká muže, u kterého si v určitém okamžiku řekne něco jako: „Kéž by mi dal najevo, že nehledá nic vážného.“ Někdy naopak si řekne: „Neuvědomila jsem si, že je do mě takový blázen. Myslela jsem si, že si jenom užíváme.“

V každém vztahu se snažíme zjistit úmysly svého protějšku

V každém vztahu – i tom na jednu noc – se vždy snažíme zjistit úmysly druhé osoby. Někdy toto zjištění trvá pár minut, někdy několik měsíců nebo let. Občas chceme své úmysly zveřejnit, ale často to nevystihneme ani zdaleka tak moc, jak to cítíme. Například když opustíte něčí dům ihned po sexu, není to sdělení vašich očekávání. Stejně tak nevyjádříte své očekávání ve vztahu, když vždy píšete první, nebo když neustále komentujete obrázky ostatních holek na FB nebo Instagramu .

Dobrý příklad je, když si najdete kamaráda / kamarádku s výhodami. Většinou si dopředu řeknete, že se jedná jenom o sex. Ať už zatraceně dobrý sex, nebo jenom prostě sex na občasné uvolnění energie. Řeknete si, že zůstanete kámoši a toť vše. Oba dva znáte očekávání toho druhého.

Muži se právem bojí být upřímní a říct, že si chtějí jenom užít

Muži mají trochu problém sdělovat, že si chtějí jenom užít, je to pochopitelné – většina žen hledá vztah, nebo romantickou lásku a pokud jim chlap řekne, že mu jde jenom o sex, žena se urazí. Dámy, on třeba jenom není na vztah ještě připraven a chce se ještě pár let bavit a užívat si, nebuďte naštvaní, pokud vás sex baví a nemáte nikoho, s kým můžete do vážného vztahu, začněte trochu oceňovat tu upřímnost. A vy pánové – netahejte ženské za nos… Všechno se jednou provalí.

Podívejme se na způsob, jak muži ukončují vztahy se ženami – většinou po nich chtějí, aby vyslovily nahlas „Nejsem na tebe naštvaná.“ Proč? Nechtějí, aby byla zklamaná, rozzuřená nebo rozrušená, vědí, že je to u žen extrémně silný pocit. Proč se tedy muži bojí tomuto předejít a nesdělí své očekávání hned na začátku?

Na rozdíl od všeobecného (mužského) názoru se ženy zoufale snaží lapit muže a uvázat si ho k sobě dlouhodobě. Nebo alespoň to je obecná představa a muži se jí neustále drží. Pravda je taková, že ženy, které už nejsou na mužích ekonomicky závislé, nejsou tolik motivované, aby dotáhly svého partnera až před oltář. Vztah je celkem obohacující záležitost, obzvlášť když v něm chtějí být obě strany. Mnoho mužů se bojí, že svou partnerku naštvou, když jí řeknou, že nemají zájem o vážný vztah. Pravda je jinde, nejste nijak extra zvláštní a výjimeční, toto je normální a i když máte co vložit do partnerství, pokud nechcete, žena je schopná si najít někoho, kdo chce a ten toho do společného partnerství vloží daleko víc. Nebojte se, pokud si chcete jenom užívat, řekněte to, ženy nejsou křehké, nezhroutí se z toho.

Jak říct ženě, že nemáte zájem o dlouhodobý vztah?

Jak to tedy sdělit ženě a nezklamat ji? Nemusíte nahlas křičet „Jmenuji se David a hledám ženu, ale nechci nic vážného.“ hned, jakmile se potkáte. Pokud už se z nějakého důvodu rozhodnete jí napsat po strávené noci, nejdříve si ujasněte, co přesně chcete. Nebo spíš, co nechcete. – Jste otevřeni něčemu, co se děje mimo ložnici, nebo mimo vaše domovy a začíná před 21:00 nebo naopak toužíte jenom po dalších nočních návštěvách?

Pokud opravdu chcete udržet váš vztah nezávazně, řeknete to ihned na začátku. Nezačínejte větou: „Jen abych byl fér…“ nebo „Jen chci, abys věděla…“ Tohle rozhodnutí se netýká vaší „partnerky“, týká se vás, právě proto je dobrý začátek: „Chci se s tebou dál stýkat, ale nehledám momentálně vztah.“ Nebo pokud už se nějakou dobu vídáte: „Pokud hledáš vztah a nechce se ti se mnou stýkat, chápu, ale rozhodně jsme se skvěle bavili a rád tě uvidím zase.“

Nebo zkuste variantu, že se své dámy zeptáte, co hledá ona. Zkuste něco jako: „Skvěle jsem se bavil, tak by mě zajímalo, co od toho očekáváš?“ Dejte jí vědět, že nepotřebujete její odpověď hned, ale že byste o tom rád věděl něco víc, než to zajde o něco dál. Určitě bude lepší varianta vést tyto konverzace přes smsky, protože v dnešní době jsou lidé daleko upřímnější po telefonu, než když s někým jednají na rovinu. Navíc mohou odpovědět, když se jí to hodí a má čas si odpověď rozmyslet.

Upřímnost nade vše

A znovu a myslím to vážně – buďte upřímní. Neříkejte někomu, že s nimi chodíte, jenom proto, že vás s nimi baví sex. Budete se pak divit, když se vás za půl roku zeptá, zda chcete mít na svatbě bratra s partnerkou nebo bez. A ona bude naštvaná, když pak najednou utečete bez jakékoliv pořádné odpovědi. Buďte na tyto hovory připravení. Nebojte se říct, že nechcete dlouhodobý vztah, protože pak v takovém budete, jenom proto, že neumíte říct, o co vám jde.

Takže, pánové – nikdo se na vás nenaštve, pokud budete upřímní. Je rozdíl s někým chodit, nebo s někým spát. Vztahy mají být oboustranné a zábavné.

Chcete poradit, jak na ženy? Inspirujte se u nás. A pokud se vám nechce nadále seznamovat, zkuste nějakou erotickou hračku, třeba masturbátor Lady Dee a užijte si „skoro sex“ s touto porno herečkou.

Loading…

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články

Je vám více než 18 let Stránky se sexuálním obsahem.