Jak se dotýkat nahého muže

Ne jenom jeho těla, ale i jeho srdce, mysli a duše.

S největší pravděpodobností znáte tělo svého partner lépe, než on zná cestu od ledničky na gauč. A to je co říct. Můžete být perfektně obeznámena s jeho erotogenními zónami a – přiznejte si to – pravidelně se k nim vracíte. Což je naprosto pochopitelné.

Víš, že ho postavíš, když se spolehneš na ověřené techniky, ale z dlouhodobého hlediska se může jednat o postupné zabíjení vášně. A navíc pravda je taková, že váš partner může mít na svém těle 101 dalších místeček, kde si rozhodně užije každý váš dotek, což přináší 101 dalších způsobů, jak ho nažhavit. Pokud se pořád zabýváte tím jedním, zavíráte tím dveře do světa dalších možností. Vydejte se na cestu neobjeveného a naplánujte si objevování nových sexy území. Určitě si oba dva ten výlet užijete.

Krok 1: Zrelaxujte ho

Hrajte hry na hlavu

Pokud pomůžete chlapovi odpočinout a vypnout hlavu, jste na cestě k tomu, abyste ho dostala do nálady. Relaxace může začít hodiny před sexem a je úžasné, kolik stresu ze sebe člověk za tu dobu odhodí. Tak to zkuste. Navíc mu můžete dát jemnou masáž hlavy – konečky svých prstů mu jemnými krouživými pohyby masírujete jeho spánky, oční okolí a postupně se dostaňte až k jeho čelisti. Masáž slouží k uvolnění napětí.

Máte náladu ho rozmazlovat? Tak mu udělejte horkou koupel a přidejte se k němu. Umyjte mu hlavu, krk a postupně celé tělo. Jedná se o způsob, jak se opět spojit po celém dni, kdy jste od sebe. Najdete čas sami pro sebe a to je důležité…

Nebojte se extrémů

Ruce i chodidla se mohou stát skvělou erotogenní zónou. Po pár minutách masáže nebo hlazení vyvoláte tolik vzrušujícího napětí, že bude muset ven.

Začněte dlaní jeho ruky, nebo jeho chodidlem, postupně se přesuňte k prstům, pevným tlakem je protáhněte, pak jeden po druhém namasírujte svými prsty. Na jeho pohledu uvidíte, zda si to užívá a dostává se do nálady, nebo jestli bude lepší přesunout se k jiným technikám.

Krok 2: nažhavte to

Přidejte své rty

Masáž inspiruje intimitu pouhým dotykem. V tom je její krása. Pozor ale, ať to nepřeženete a místo navození sexy nálady ho neuspíte. Jak tomu ideálně zabránit? Přidejte své rty, sem tam ho jemně polibte, ne na rty, ale na různé části těla. Ruce jsou uvolňující, ale rty jsou erotické. Tak se nebojte je do smyslné masáže zapojit.

Nevynechejte vám známá místa

Po tom, co jste si vybrali cestu vášně místo relaxu se začněte soustředit i na jeho vám už známé erotogenní zóny, pokud tápete, zkuste krk a uši.

Objevujte nepoznané

Pokud hledáte nové erotogenní zóny, začněte s těmi známými místy: bříško pod pupíkem, po stranách hrudi, kůže na vnitřních pažích a vnitřních stehnech a místečko nad koleny – jsou to místa, která mají velký počet nervových zakončení. Tato místa je dobré lehce pohladit, když je stisknete pevněji a budete je masírovat, zasáhnete více svalové tkáně a to není náš cíl. Cílem je zasáhnout právě nervová zakončení, která jsou daleko více spojena s erotickým pocitem.

Nebojte se experimentovat – použít své nehty nebo konečky prstů, nebo vlasy, bradavky… Zkoušejte i různé pohyby.

Přineste hračky

Zapojte do svých postelových hrátek nějaké hračky. Muži, jakmile se nažhaví, tak chtějí honem rychle na věc, přitom přípravy na sex mohou být také zábava. Už jste viděla, co dokáže s jeho tělem obyčejné peříčko? Hrst plná kostek ledu, hedvábná šála, saténové rukavice, horký olej? A co teprve to, co máte oblečené na sobě? Ano, to se také počítá… Pokud máte zájem zapojit i nějaké erotické hračky či erotické prádlo, doporučuji svůj oblíbený sexshop.

Uklidni se hošánku!

Kluci nebývají moc dlouho pasivní a nevydrží jen tak ležet na zádech a užívat si to, co zrovna dostávají. Pokud nejsou u kormidla, cítí se zranitelní a nejistí. Pokud ale chcete, aby předehra pokračovala, promluvte s ním. Jeho netrpělivost nemusí být zabiják.

Krok 3: dokonalý dotek

Buďte přímá

Pokud už jste si dostatečně vyhrála s jeho tělem, je čas na pořádnou stimulaci genitálií. Spousta žen se právě tomuto nevěnuje dostatečně intenzivně, stimulace je buď příliš krátká, nebo příliš jemná. Většina mužů touží po tom, aby se o ně pečovalo a aby byli milování. Právě proto je důležité mu ukázat, že se vám líbí se ho dotýkat.

Nic nešetřete

Ano, muži touží po tom, aby jakákoliv předehra byla zakončená stimulací jeho genitálií. Zatímco jeho žalud má nejvíce nervových zakončení, nezapomeňte se věnovat i jeho varlatům. Právě na ta spousta žen zapomíná, nebo se jim vyhýbá, protože nevědí, jak na ně. Jsou v podstatě dva způsoby – buď se k nim můžete chovat jako k vajíčkům – zacházet s nimi co nejjemněji, nebo naopak, někteří muži si užívají, když za ně i potaháte nebo je zmáčknete (jenom dejte pozor, ať to neuděláte až moc).

Mezi jeho varlaty a konečníkem je další citlivé místečko, které stojí za to vyzkoušet.

Krok 4: přiveďte ho k orgasmu nečekaným způsobem.

Není orgasmus jako orgasmus a ten rozdíl mezi jednotlivými může být neskutečný. Jděte na to proto nějakým nečekaným způsobem. Například když mu zakryjete oči a uši, nezbyde mu nic jiného, než se soustředit na ty senzace, které způsobujete jeho tělu.

Nebo mu přesně v době kdy dosahuje vyvrcholení, zkuste zakrýt ústa. Orgasmus může být daleko intenzivnější – logicky, co nemůže ven jedním směrem, půjde ven tím druhým.

Vše záleží na vás, co chcete dělat a na co máte chuť, nenechte si kazit své společné chvilky, mějte partnera ve svých rukou a užijte si oba!

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články

Je vám více než 18 let Stránky se sexuálním obsahem.