Jak se udělá žena? Tipy pro rychlejší orgasmus

Na internetu naleznete tisíce článků o tom, jak se udělá žena, ať už sama, nebo s partnerem. Jak je snadné dosáhnout orgasmu. A přesto ho spousty žen nedosahují. Proč? Věnujte trochu času studiu svého těla, podíváme se na něj zblízka a ukážeme si všechna citlivá místečka, kde je tolik nervových zakončení, že by v tom byl čert, aby se to nepovedlo.

Nejdříve trocha té anatomie

Vagína

Na prvním obrázku máte nakreslené pohlavní orgány ženy, pokud chcete vědět, jak se udělá žena a dosáhne tak orgasmu – sama i s partnerem, je potřeba si tato místa důkladně nastudovat.

Vagína

Na druhém obrázku máme vnitřek pohlavních orgánů, najdete zde znázorněný i velmi důležitý bod G, pro vaši představu, protože ano, opravdu existuje 😉

Tření

Při sexu s partnerem je potřeba, aby se přitiskl, co nejvíce k vám a při penetraci penisem se zároveň třel o váš klitoris.

Stimulace klitorisu při sexu

Podle statistiky pouze 18% žen zaznamená vaginální orgasmus. Více než dvojnásobek – 36,6% potřebuje k dosažení orgasmu stimulaci klitorisu. Možná právě proto dosahuje orgasmu pouhých 65% žen.

Je potřeba pochopit, že klitoris je stěžejní část těla, zvláště když chceme orgasmus. Právě proto je potřeba dát ženě maximální stimulaci klitorisu během sexu.

Sopka

Stimulace klitorisu při sexu

Technika, kdy žena musí být nahoře. Svou dlaní sjedete směrem dolů ve tvaru jako je obrázek výše. Zastavíte se dlaní na svém břiše, jakmile dosáhnete na svůj penis, roztáhněte prsty a udělejte s nimi znak V.

Vaše prsty se budou dotýkat obou stran vašeho penisu, vaše klouby by se měly dotýkat stran ženského klitorisu.

Stimulace klitorisu

Postupně můžete přidávat více a více tlaku. Je potřeba, aby pár komunikoval a mohli jste zjistit, jak se to ženě líbí.

Zaměřte se na G-bod

Jak při sexu stimulovat G-bod

Když ženu prstíte, nebo se ji snažíte udělat jazykem, je potřeba pokusit se najít její G-Bod. U sexu je stejně důležitý.

Vše záleží na zvolení správného úhlu. Podívejte se pořádně na obrázek. Není potřeba nijak hluboké vzniknutí, G-Bod je jenom pár centimetrů od okraje vagíny.

Sprcha

Super technika, jak stimulovat ženu a přivést jí k orgasmu je použití tekoucí vody na její vagínu. Ať už s partnerem nebo při solo masturbaci. Stojí za vyzkoušení. Minimálně zjistíte, co a jak máte ráda.

Při sprše vezměte hlavu a zaměřte ji přímo na vagínu, obzvláště pak soustřeďte pozornost na klitoris. Je to snadné. Sprcha má nějaký tlak, který můžete různě obměňovat.

Vibrátor na klitoris

Stimulace klitorisu pomocí vibrátoru

Použití vibrátoru na klitoris může mít téměř stejný efekt, jako masáž klitorisu prstem, co tedy dělat s vibrátorem?

  • můžete špičkou vibrátoru zasáhnout pouze určitou část klitorisu
  • můžete s ním třít sem tam
  • pomalu / rychle můžete vibrátorem kroužit kolem klitorisu

Každá žena má techniky, které jí vyhovují. Některá nechá vibrátor jen tak přiložený, jiná si s ním hraje. Co mohu doporučit: experimentujte!

Pokryjte maximum

Stimulace vnitřních částí vagíny vede k orgasmu nečekaně o něco déle, než stimulace vnitřní i vnější části, takže doporučení zní: Nebojte se experimentovat a snažte se pokrýt maximum. Pokud jste s partnerem, může použít buď své ruce ke stimulaci klitorisu, zatímco probíhá sex, nebo můžete ke svým postelovým hrátkám přizvat různé erotické hračky a hlavně vibrátory na klitoris. Jednou si partner při sexu nechal triko a spodní okraj trika se při přírazech dotýkal mého klitorisu. Můžu říct, že to byl jeden z nečekaně vzrušujících zážitků.

Pokud jste bez partnera, zvažte pořízení vibrátoru stimulujícího i klitoris. Jedná se o hračky se speciálním výběžkem, některé ještě tvarované tak, aby uspokojily váš G-Bod. Nebudete litovat.

Vymačkávání džusu

Jedna z technik, ke které budete potřebovat vibrátor nebo dildo a nebo si usnadníte práci a pořídíte si speciální rotační vibrátor.

Ještě před zavedením hračky do vagíny s ní začněte otáčet. Nezapomeňte použít dostatek lubrikačního gelu. Důležité při této technice je začít pomalu, obzvláště je-li to poprvé.

Pokud chcete tuto praktiku použít jenom jako předehru – také vřele doporučuji. Žena je pak ultra nadržená a přivést jí k orgasmu už není tak těžké.

Pokud budete hledat nějaké erotické pomůcky pro zpestření postelového života, doporučuji mnou vyzkoušený sexshop.cz : vibrátory, dilda, rotační vibrátory, vibrátory na klitoris, lubrikační gely.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články

Je vám více než 18 let Stránky se sexuálním obsahem.