Delší sex – užijte si ho, aniž byste se stresovali?

Ptali jsme se, co udělat pro delší sex, a přinášíme ty nejzajímavější odpovědi expertů.

Sex nemusí být vždy pomalý, podobný nějaké tantrické akci, ale dvě minuty nejsou zrovna dostačující pro většinu žen. Za tu dobu se sotva stihnou uvolnit. Co dělat, když chcete delší sex?

Sex je daleko více než jenom orgasmus (ale ne, že by se na orgasmus mělo zapomínat). Sex znamená propojit se se svým partnerem, prozkoumat jeho / její tělo, užít si pocit ze svého vlastního těla. Proč to tedy uspěchat? Právě proto je důležité, aby trval dostatečně dlouho na to, abyste získali dostatečné propojení, více intimity a ano, samozřejmě orgasmus.

Tak za prvé: nečekejte, že to potrvá celou noc

Říká se, že ženy chtějí delší sex trvající ideálně několik hodin, většinou to chodí ruku v ruce s hláškami “Wow, včera jsem se nevyspala.” Vždy, když to slyším, tak moje první myšlenka zní: “Jak? Proč?”. To, že se snažíte prodloužit sex, neznamená, že ho musíte proměnit v maraton. Každý chce něco jiného – delší nebo kratší – je to individuální a založené na vztahu a partnerství. Krok číslo jedna – jakmile se s partnerem bavíte o sexu, zahrňte do rozhovoru i téma: délka. Nesnažte se předvést akci, za kterou si zasloužíte olympijské zlato, budete sami na sebe klást tlak, který vám v prodloužení doby sexu moc nepomůže.

Sex není jenom o průniku

Sex není jenom o tom, že jste uvnitř cizího těla / máte uvnitř sebe někoho po určitou dobu. Vniknutí není cíl. Naopak, u sexu je daleko více věcí, které můžete objevit, tak je zkoumejte důkladně.

Nejdůležitější se může stát už předehra

Cyklus sexuální odezvy žen se liší od mužského cyklu – to má tendenci stoupat a klesat před vyvrcholením. Právě proto mohou ženy plně využít hru s úrovněmi partnerova vzrušení, mohou jim stimulovat erotogenní oblasti a zvyšovat vzrušení, pak stimulovat méně erotogenní oblasti – jedná se o skvělý způsob předehry. Navíc máte větší šance, že následný sex potrvá o moc déle. Užijte si skvělou předehru podle našich tipů.

Vyzkoušejte nové polohy

Jakmile se dostanete k samotnému sexu, neprovádějte pouze jednu polohu od začátku až do konce. Střídání poloh a zkoušení nových typů stimulace může zajistit delší vzrušení. Pokud žena při sexu dosahuje orgasmu déle, než její partner, mohou pomoci menší pauzy.

Zpozděte orgasmus

Jakmile mužská strana cítí, že se chystá ejakulovat, může on nebo jeho partnerka jemně stisknout konec penisu na 5 – 10 sekund. Tlak na močovou trubici a menší průtok krve může potlačit orgasmus. Jedná se o běžnou praxi při prodlužování orgasmu těsně před vyvrcholením. Na chvíli se uklidníte a můžete začít znovu. Nejenom, že se natáhne doba pohlavního styku, ale zažijete daleko intenzivnější orgasmus.

Starejte se o své tělo

Způsob, jakým se chováte ke svému tělu, může dramaticky ovlivnit vaši schopnost užít si pěkně dlouhý orgasmus. Pravidelné cvičení podporuje lepší prokrvení například. Jenom díky pohybu se budete oba dva s partnerem cítit zdravěji a jako bonus dostanete sexy endorfiny a vytrvalost. Pokud přestanete kouřit a omezíte alkohol, vytrvalost se zlepší také – zejména u mužů. Kouření vás oba dva jenom zpomalí. Drink nebo dva je v pořádku, ale pokud jenom nasáváte, už to v pořádku není. Alkohol způsobuje deprese a ovlivňuje sexualitu. Chcete-li zdravý sexuální život, je potřeba funkční cévní systém a toho dosáhnete snadno, ale bude to vyžadovat nějakou tu píli i přemáhání.

Zkuste kondom

Kondomy jsou dobré nejenom proto, že zabraňují přenosu pohlavních chorob. Také vám pomáhají déle si užít sex. Pokud si muž navlékne kondom, mírně se sníží citlivost penisu – čím silnější kondom, tím menší citlivost, tím déle vydrží. Kondomy se vyrábí v různých tloušťkách, spoustu jich seženete v drogeriích a lékárnách, skutečný výběr je však v sexshopu. Třeba na www.sexshop.cz.

Pokud potřebujete poradit, jak kondom nasadit, podívejte se na článek: Použití kondomu.

Zpevněte své pánevní dno

Říkají vám něco “Kegelovy cviky”? Mohlo by, psali jsme o nich celkem dost a určitě budeme jeden ze článků věnovat jenom jim. Zjednodušeně – jedná se o stahování a povolování svalů pánevního dna, což vám pomůže je zpevnit a procvičit. Čím pevnější tyto svaly, tím silnější orgasmus. Většinou jsou Kegelovy cviky zmiňovány ve spojitosti s ženami, pravdou je, že by je měli provádět i muži. Díky pevným svalům pánevního dna bude jejich erekce silnější a vyhnete se předčasné ejakulaci.

Oddechněte si

Nepřipravujete se na závod. Při sexu si klidně můžete dát přestávku, napít se, chvíli se mazlete, dejte si masáž, povídejte si, jděte se vysprchovat. Intimita a smyslnost znamenají pro různé lidi různé věci. Když jdete po sexu do sprchy, nemusí to znamenat, že sex skončil, naopak – sprcha může být součástí probíhajícího sexuálního zážitku, jenom přestávkou před orgasmem číslo dvě.

Udělejte si čas, abyste si mohli sex užít

Chápeme to. Ranní posilovna, pak práce od – do, pak posezení s přáteli, nakonec ještě musíte stihnout poslední epizodu oblíbeného seriálu a ještě se k tomu všemu vyspat, abyste měli energii na další den. Na sex si najdete možná tak deset minut mezi posezením a seriálem. Pravdou je – chcete-li delší sex, musíte si na něj udělat čas. Vytvořte si ve svém diáři dostatečně velké okýnko. Zkuste při sexu stimulovat nová místa na těle partnera, experimentovat s různými úrovněmi tlaku – a to jsou věci, které vyžadují čas.

Loading…

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články

Je vám více než 18 let Stránky se sexuálním obsahem.