Jak si užít sex po telefonu?

S rostoucí vzdáleností je i srdce více a více nadržené. Právě proto je sex po telefonu jednou z možností.

Jak na sexy smsky jsme si už psali. Sexy smsky, neboli sexting je vzrušující, sexy, ale občas se o pár minut může zpozdit. Na druhé straně takový telefonní hovor vám umožní daleko víc. Uslyšíte hlas toho druhého, jeho dech, můžete si užít ten daný moment tak, jak je, ne ťukat do telefonu smsku, můžete říct věci, které si už nemáte čas rozmyslet. Zároveň můžete říct věci, které se normálně stydíte říct – jako sprostá sexy slovíčka atd.

Jak na sex po telefonu?

Napište si o to

Pokud chcete sex po telefonu s partnerem, sexuálním partnerem, kamarádem, nebo kýmkoliv jiným, je lepší jim napsat předem, alespoň je nepřepadnete ve chvíli, kdy mají třeba nějakou důležitou pracovní schůzku. Nemusíte psát něco ve smyslu: chci sex po telefonu, začněte třeba tím, že pošlete pár sexy fotek. Je to dobrý způsob, jak partnera připravit a navnadit. Navíc pak máte jistotu, že oba dva budete myslet na to samé, až dojde k hovoru. Pár sexy smsek je dobrá předehra. Aby se smsky zbytečně neprotahovaly, tak můžete napsat něco ve smyslu: “Opravdu chci slyšet tvůj hlas.” nebo “Zavolej mi, ať slyším, jak se uděláš.”

Poddejte se podivnosti

Sex po telefonu bude mít pár trapných chvilek, to je normální. Je téměř nemožné přimět dva lidi, aby byli stejně nadrženi, stejnou rychlostí a ve stejnou dobu. Zvlášť pokud se toho snažíte dosáhnout, bez vzájemných doteků. U sexu po telefonu je potřeba si uvědomit, že ne každá vteřina prostě bude sexy. Některé budou trapné, směšné atd. Pokud přijmete tento fakt a naučíte se čas od času zasmát, jste ochotni cítit se trochu hloupě, pak se můžete cítit hodně sexy.

Nemusíte si hrát na pornohvězdy

Sex po telefonu se různí, ale existují 2 základní typy. Typ číslo jedna: vzájemná fantazie. Typ číslo dva: na nic si nehrát a udržet si svou osobnost.

Ten druhý způsob je snadnější, zahrnuje dva lidi, kteří si uvědomují, že jsou daleko od sebe a že jsou nadržení. Dva lidi, kteří masturbují a nestydí se si to popsat.

První verze je o něco složitější, protože sem spadá i nějaké to předstírání. S partnerem si navzájem popisujete sexuální příběh, kdy vy dva jste v hlavní roli. Musíte zachovat svou roli a přesto stále vyprávět… a vymýšlet.

Vybudujte si společnou fantazii

Stejně jako u klasického sexu, tak i u sexu po telefonu potřebujete nějakou předehru a něco, co bude směřovat k věcem, které se pak odehrávají samostatně pouze pomocí telefonu. Nemůžete jen tak zavolat se slovy: “Zrovna si představuju, že tě ojíždím.” Párkrát zasténat do telefonu a položit. Nebo vlastně můžete, ale to pak není sex po telefonu, spíš divný telefonát, který kdyby přišel z neznámého čísla, tak ho nahlásíte na policii.

Uvolněte se

Při sexu po telefonu můžete vypustit své fantazie a vyslovit věci, které s partnerem normálně neděláte a asi ani nebudete. Díky tomu, že ho nemáte nikde poblíž sebe v pokoji, nemůžete se mu podívat do očí a vidět jeho reakci. Je v tom určitá výhoda i nevýhoda. Ale konečně můžete zahodit zábrany a říct, co chcete říct. Možná zjistíte, že váš partner sdílí vaše tajné fantazie a sex po telefonu bude jenom začátek.

Při sexu po telefonu opravdu nemusíte chytnout partnera, opřít ho o zeď a pořádně ho ojet, prostě to jenom musíte být schopni popsat. Pro někoho výhoda, pro někoho nevýhoda, ale trénink dělá mistra, že?

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články

Je vám více než 18 let Stránky se sexuálním obsahem.