Jak si užít trojku?

Trojka je magické číslo, obzvlášť dojde-li na sex. Užít si trojku je jedna z nejčastějších sexuálních fantazií – obzvláště mezi muži (podle studií po trojce touží 82% mužů a 31% žen. Bohužel ne většina lidí si tento sen splní. Pouze 3% lidí si užije trojku alespoň jednou za život a ještě méně si ji užívá pravidelně.

Jak vůbec k trojce dojdeme?

Je to až k neuvěření, ale co se týče trojek, budete se divit, kolik lidí tam venku, obzvláště ve velkých městech, chodí večer za zábavou s tím, že vyhledávají někoho, koho by si k sobě do trojky vzali. Občas také můžete mít opilecký rozhovor s nějakým párem a na trojce se domluvit, nebo to nadhodit a uvidíte, jestli do toho dotyčný půjde, nebo ne.

Co je na trojce tak vzrušující?

Sexy je samo o sobě to, když flirtujete s cizí osobou. Natož se 2. Vznikají hned nové vzorce chování. Navíc sex s jedním člověkem je super, teď si představte, že si můžete užít sex se dvěmi… A další bonus trojky – dozvíte se něco nového o svém partnerovi. Vždycky. Třetí osoba prostě vnese novinky do vašeho vztahu, ať chcete nebo ne. Další z bonusů je ten, že ve třech se to déle vydrží – většinou se jedná o akci na celou noc, ne na 20 minut, nebo hodinu…

Jak se nejlépe dostat do trojky?

Nejsnadnější cesta je, když jste single, jsou dvě kamarádky a party. Nebo pokud máte nejlepší kamarádku s přítelem, třeba vás o to požádá sama. Stejně tak, pokud jste v páru – v baru se můžete oba dva pokusit sbalit stejnou osobu, po čase bude jasné, o co vám jde, prostě si znovu vyzkoušíte, jak se flirtuje. Nebo můžete někoho požádat. Dnes už jsou tyto žádosti poměrně běžné.

Jakých pravidel se držet, když jde o trojku?

Ideálně se s nikým cizím nelíbat a nemazlit, nic, co může zvýšit intimitu. Je to jen a pouze o sexu. Nic víc.

Pokud do toho váš partner nechce jít, nenuťte ho. Buď k tomu dospěje, nebo ne, ale není potřeba si zkazit kvůli jedné noci celý vztah.

Navíc pokud dosáhnete orgasmu s jinou osobou než je váš partner a ten musí vše sledovat, může to celý vztah otřást v základech. Dávejte si pozor, co emočně zvládnete a co ne, pokud do trojky jdete v páru.

Nejste na trojku připraveni? Nevadí, zde je pár rad a tipů, které si užijete i ve dvojici.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články

Je vám více než 18 let Stránky se sexuálním obsahem.