Jaký je váš sexuální styl?

Pokud vám přijde, že jedete v dávno vyjetých kolejích, je na čase změnit způsoby vašeho milování.

Stejně jako se zmrzlinou – i sexuální potěšení přichází s úžasnou škálou příchutí – a každý má své oblíbené. Podvádíme samy sebe – a vlastně i své partnery – pokud trváme na tom, že se budeme stále vracet ke starým zvyklostem. Nový styl může být právě to, co potřebujete – vnese do vašeho vztahu novou vášeň.

Vyzkoušejte tyto styly:

Spirituální

Když se pár propojí v posteli s hlubokým pocitem uznání a ocení holý fakt, že jsou spolu a mají se navzájem, může se jednat o spirituální probuzení. Někdy tato spojení vzniknou jako důsledek určité situace – nemoc, hádka či jiná krize. Jindy se může vyvinout během sexuální intimity – najednou vše cítíte milujíce i zvláštně.

Je to úžasný pocit, když tato nálada jen tak nastane. Jak ji však záměrně vytvořit? Všímejte si těch malých okamžiků, které vás k ní dovedou, nemusí se jednat o sexuální okamžiky. Stačí něco, co vás společně spojí. Když jste spolu v posteli, řekněte partnerovi při společném mazlení, jak se v tu chvíli cítíte a přesně s tím pocitem pomalu vplujte do společného milování.

Žádostivý

Žádostivý sex může být sobecký, jako když vás něco svědí a prostě to musíte poškrábat, ta úleva… A přesně tento chtíč přeneste do sexu a pospěšte si s tím. Teď. Hned. Rychle. Pro ženu se jedná o způsob, jak si může sex více užít, je to daleko vzrušující zážitek a to dokonce i v dlouhodobých partnerstvích.

Pokud váš partner nemá zrovna chuť na sex, ale vy ano, provokujete ho a najednou cítíte jeho chtíč, nálada se přelévá z jednoho na druhého. Jeho chtíč zesiluje a to vás ještě více vzruší.

Nebojte se oddat jednou za čas drsnější nadržené rychlovce.

Vtipný

Dostat se do nálady na sex neznamená vždy zůstat za každou cenu vážný a sex. Naopak. Páry, kteří se společně smějí a jsou ochotni brát se na lehkou váhu, si užívají sex také. Nebojte se trapasů v posteli, společně se zasmějte, když se zamotáte do peřiny nebo prostěradla, někdo vás načape, nebo cokoliv jiného. Pokud se umíte společně zasmát, vede to k dalšímu pokračovaní společného zážitku a vtipného sexu.

Pokud váš partner bere sex smrtelně vážně, prostě ho to naučte. Naučte ho, že se jedná o zábavu a že je dobré se občas zasmát i při sexu.

Něžný

„Buď jemný“ říkával v dávných dobách otec nevěsty svému budoucímu zeti. Ženy už sice nejsou tak křehké jak bývaly, ale přesto trochu té něžnosti v ložnici udělá zázraky. Jedná se o jemný a pomalý sex s lehkými doteky. Může zahrnovat masáž, olej, spoustu polibků a to ať je jedná o předehru nebo o akt samotný.

Kromě toho něžný sex je skvělý způsob, jak se znovu propojit po hádce.

Naštvaný

Agresivní energie může být sama o sobě afrodiziakum, obzvláště v urovnaných a milujících partnerstvích. Rozzlobený sex je další způsob, jak propojit dva lidi, kteří se na sebe hněvají. Jedná se o způsob řešení problémů, což ovšem není dobré. Daleko lepší je použít rozzlobený sex k urovnání konfliktu, ale k problému se posléze vrátit a vyřešit ho.

Milovat se, když jsou oba dva partneři naštvaní, je šílenost sama o sobě. Některé páry tímto způsobem vytvářejí chaos a snaží se dosáhnout nějakého výsledku.

A přitom, co může být více sexy, než žena, jejíž ruce končí v bok, oči jí vzplanou hněvem i vášní?

Představivý

Chcete zvýšit četnost vašich sexuálních zážitků? Prožívejte některé z vašich sexuálních fantazií. Musíte se chtít změnit a rozhodnout se, že zkusíte něco nového. Začněte sledováním videí, přineste domů nějaké erotické hračky. Experimentujte. Prožijte své sny a fantazie.

Vytvořte si seznam svých sexuálních přání a postupně si je odškrtávejte, jakmile je s partnerem vyzkoušíte. Samozřejmě váš partner by měl o vašem seznamu vědět a ideálně se zapojit a vytvořit si svůj vlastní.

Otevřenost dělá zázraky.

Loading…

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články

Je vám více než 18 let Stránky se sexuálním obsahem.