Líbání: 10 nejvíc sexy her, které musíte zkusit

Líbání: je to právě pořádný polibek, co vám umožní, abyste se cítili milovaní a sex. Ať už žijete ve vztahu nebo ne. Tyto líbací hry mohou sloužit jako vzrušující předehra nebo třeba první krok k vysněnému partnerovi a třeba i sladkou výmluvu, abyste mohli okusit svou tajnou lásku.

Flaška

Jeden člověk roztočí lahev, na koho ukáže, ten řekne, co chce dělat s osobou, která lahev roztočila. Ať už jde o podání ruky, přes sexy pohled z očí do očí, až po štípání na tváři nebo sexy polibku. Kdo lahev roztočil, tak si může vybrat – souhlasí nebo ne? V případě, že ne, tak učiní jiný návrh. Pokud se oba dva shodnou, jde se na to.

Kromě zábavy si také každý z hráčů procvičí říkat, co chce a co ne. Jedná se o dost důležité věci, ať už v sexu nebo v životě.

Hádej kdo

Je to hra pro skupinu lidí, kteří se znají a věří jeden druhého. Všichni musí souhlasit s tím, že se mezi sebou budou líbat.

Vyberte osobu, která začne jako “hádač”. Tato osoba vybere osoby, které ji mohou políbit. Pak ji oslepíte nějakou páskou přes oči. Ostatní účastníci, kteří mají svolení k líbání, se promíchají a jeden po druhém políbí hádače. Hádač si po líbání sundá pásku a ze všech líbajících se snaží určit, kdo byl kdo.

Filmové fantazie

Pokud jste oba dva filmoví nadšenci, pokuste se strávit sexy zábavnou moc napodobující líbající scény z filmů. Vyberte si předem několik scén a pak je provádějte na svém partnerovi, ten musí vždy po provedení hádat, o jaký film se jedná.

Hodnocení

Obzvláště skvělá hra, když stále ještě poznáváte svého partnera. Dejte mu / jí pásku přes oči a začněte ho líbat na místech na těle, která nečeká. Pak mu řekněte, aby zážitek ohodnotil od 1 do 10, jak moc se mu to líbí. Získáte tak seznam míst, která nemá rád a jeho zvláštních oblíbených místeček, za které můžete zatahat při předehře.

Ukaž to

Někdy je těžké popsat, co chceme. Daleko snadnější je to ukázat. Zkuste na to jít hrou, pomůže vám. Vyberte, kdo jde první a kdo druhý. První zaváže druhému partnerovi oči, pak mu udělá něco, po čem celou dobu touží, pak se zeptat partnera se zavázanýma očima, jak se mu to líbilo. Pak ten se zavázanýma očima udělá přesně to, co mu právě partner udělal. Pak vyměňte role a začněte znovu.

Nehýbej se

Uložte partnera nahého na postel a začněte ho líbat – začněte od nohou a pokračujte až nahoru, u toho ho různě drážděte a lechtejte – nesmí se pohnout. Jakmile se pohne, prohrává a začíná druhý partner. Kdokoliv se od nohou dostane blíž k hlavě, vyhrává. (a výhru si vyberete třeba v posteli, začnete vaší oblíbenou polohou)

Kostky

Zainvestujte peníze a kupte si sexy erotické kostky. Nechte osud rozhodnout za vás, co budete dělat v posteli. Jenom se připravte, že třeba budete muset lízat něčí nohy.

Sexy slovo

Zahrajte si tuhle hru kdekoliv ve společnosti. Vyberte si nějaké tajné slovo nebo gesto a pokaždé, když toto slovo uslyšíte, musíte se políbit. Líbání není jenom předehra pro sex, je to sexy intimní aktivita sama o sobě. (Vybírejte si taková slova, která uslyšíte často)

Čokoládový polibek

Jste na sladké? Vezměte si do úst kousek čokolády nebo čokoládového bonbónu a předejte jej při líbání partnerovi. Čokoláda postupně taje a cítíte ji tak po celou dobu polibku. Užijte si ten sladký moment.

Chybějící polibek

Zvolte nějaké místo na těle, kde milujete, když vás partner líbá. A přesně tohoto místečka se nesmí dotknout. Vytvoří se tak napětí. Může se pohybovat všude po těle, všude kolem vašeho místečka, ale nesmí zajet jazykem až tam. Tímto se postupně zvýší váš chtíč. Dokud hra neskončí, tak se bude navyšovat. Uvidíte, jak si pak užijete, až vás bude moci políbit právě tam.

Až se někdy budete s partnerem nudit, nebo pokud jste hračičky, užijte si těchto pár návodů na líbající hry.

Loading…

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články

Je vám více než 18 let Stránky se sexuálním obsahem.