Masturbace v těhotenství – to je věc!

Masturbace v těhotenství je celkem běžná věc a není divu – zbavuje vás stresu a uvolňuje všechny ty hormony, které uvolnit potřebujete.

Znáte to, jsou 2 hodiny ráno a už několik hodin se snažíte usnout, ale bohužel díky svému těhotenskému bříšku vám už teď je celkem jasné, že rozhodně nenajdete žádnou pohodlnou polohu. Tak se zvednete z postele a jdete do jiné místnosti, ať nerušíte svého partnera. Většinou pak přemýšlím, co dělat, jestli si vzít počítač a pracovat alespoň chvilku, nebo jestli číst, nebo třeba sáhnout po oblíbené hračce a dopřát si pár orgasmů.

Nevím, jak je to možné, vždycky jsem měla zdravou chuť k sexu, ale v poslední době mám své potřeby čím dál častěji. Navíc je to opravdu více než příjemné uvolnění a po pár orgasmech jsem schopná se vrátit do postele a jít spát a dopřát si potřebný odpočinek.

Sex během těhotenství

Těhotenství pravděpodobně může vést ke zvýšenému sexuálnímu apetitu, alespoň se to říká, ale co si nevyzkoušíš, to jako když neznáš. Pravda je, že u mě to tak bylo, stejně tak u spousty známých, se kterými jsem sex řešila. Když se na to podíváme trochu vědecky, tak zjistíme, že během druhého a třetího trimestru mají ženy zvýšený průtok krve v oblasti genitálií, což pro spoustu z nich znamená, že mohou prožít častější a intenzivnější orgasmy. Navíc si zvládnou sex užít daleko více.

Sex s partnerem je zdravý a rozhodně ho doporučují i lékaři, obzvláště během těhotenství. Právě proto si ho ženy mohou dopřát tolik, kolik chtějí.

Spousta žen tvrdí, že je během třetího trimestru neskutečně nadržená, ale chuť na sex nemá vůbec, kdo by taky měl. Neustále trpíte bolestí, můžete mít nepříjemné pálení žáhy, jste méně pohyblivá, hůře se vám dýchá… kolikrát začnou fungovat i hormony a na svého partnera prostě nemáte tolik chuť, přesto si orgasmus nějakým způsobem zařídit chcete… pak přichází na řadu masturbace.

Orgasmus v těhotenství pro vás může být něco, jako forma meditace.

Je masturbace během těhotenství bezpečná?

Ano! Při masturbaci nemáte šanci svému miminku ublížit. Je však potřeba dbát zvýšené pozornosti co se hygieny týče. Obzvláště používáte-li k masturbaci erotické pomůcky. Dále není úplně stoprocentně vhodné se věnovat zpevňování vašeho pánevního dna, při porodu bude daleko vhodnější ho mít uvolněné, takže zapomeňte na nějaký čas ne Venušiny kuličky, ty si užijete po porodu.

Masturbace během těhotenství se stala denní rutinou jak pro mě, tak pro spoustu dalších žen a ani jedné se nic nestalo, děti se narodily zdravé a navíc jsme se propracovaly ke kvalitnějšímu spánku.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články

Je vám více než 18 let Stránky se sexuálním obsahem.