Nejvíc sexy momenty obrazovek v minulé dekádě

Když si sumarizujeme celou dekádu 2010, stalo se spoustu špatných věcí, ale taky několik zatraceně dobrých věcí. A kromě všech těhle dobrých věcí, ať už v celosvětovém měřítku, nebo jenom ve vaší domácnosti, tak se také stalo celkem dost dobrých věcí v hudební a filmové scéně.

Sexualita je čím dál otevřenější a možná hlavně i díky tomu se v televizi dočkáváme čím dál více “nahých” scén, sexy scén atd.

Jaké byly nejlepší scény a filmy v letech 2010 – 2019?

Magic Mike XXL (2015)

Celý film byl oslavou asi všech nadržených holek (nebo alespoň tak to vidím). A nejžhavější, nejsladší a nejzábavnější scéna z filmu je tak, když se Big Dick Rik snaží rozveselit pracovnici v obchodě svým sexy tancem.

Vždycky budeš moje možná (2019)

Keanu Reeves říká něco ve smyslu “Chyběla mi tvá chuť” No a co víc si můžeme přát (PS film jsem viděla v angličtině, nechtějte, ať to přeložím správně :D)

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Emma Stone konečně souhlasí s tím, že přijme nabídku velkého svůdníka Ryana Goslinga (nabídku na sex) a zamíří do jeho bohatého sídla. Tam se ho zeptá, co je to, čím většinu žen sbalí a on jí řekne, že si můžou zahrát na “Hříšný tanec”. K tomu máte pohled na jeho sexy břicho, sexy tělo a dokonce na jeho sexy přiznání… Teoreticky se jedná o perfektní rande – kromě toho zvedání do vzduchu.

scéna:

CZ trailer (titulky)

Zlatokopky (2019)

Scéna, za kterou by J.Lo zasloužila Oskara. Její tanec u tyče je fenomenální a plný sex appealu.

Komorná (2016)

Celý film je nadrženou záhadnou jízdou. Je to jeden z nejvíce podceňovaných filmů dekády. Nikdy nevíte, kdo je do koho zamilovaný.

Black Panther (2018)

Sice se jedná o klasickou akční Marvelovku, takže kdo jste fanoušek víte co čekat – akci od začátku do konce, ale co si budeme, Marvelovky nejsou jenom o akci, ale i o sexy hercích. A zrovna Black Panther a jeho zápasy, kdy je oblečen do půlky těla, můžou být zástupcem všech filmů ;).

Vlk z Wall Street (2013)

K bohatému životnímu stylu patří i sexy blondýna a co je nejlepší zbraní žen? Můžete se na to podívat ve scénce, kde se hlavní představite hádá se svou ženou a ona se rozhodne s ním “bojovat” po svém.

Zrodila se hvězda (2018)

První polovinu filmu můžete považovat jako předehru, která vede k jedné z nejvíc sexy scén. Hlavní představitelé si dají společnou koupel, která je ještě doplněná roztomilými prvky.

Sexuální výchova – TV seriál

Kdo na tento seriál kouká, tak pravděpodobně souhlasí, že vše, co máma hlavního představitele Gilian Anderson dělá, je kouření a holé minimum. Každopádně jakožto sexuální terapeutka je skvělá a sexuální napětí mezi ní a jedním z jejích objevů je neuvěřitelně sexy.

Píše se rok 2017 a Tom Holland se obleče jako Rihanna a předvede show na její písničku Umbrella – viděli jste?

Hry o trůny – ty v seznamu samozřejmě nejde vynechat. Snažila jsem se vybrat nejvíc sexy scénu a to, co mi nejvíce uvízlo v hlavě bylo, když se konečně Ygritte vyspala s Jonem. Za mě jedna z nejoblíbenější sexy scén celého seriálu.

https://www.youtube.com/watch?v=uZmZvJUS_Jk

Co jsou vaše nejoblíbenější sexy scény a filmy, které se odehrály na filmovém plátně nebo v televizi za posledních 10 let?

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články

Je vám více než 18 let Stránky se sexuálním obsahem.