Pravidla nezávazného sexu

Ať už jste kamarádi s výhodami, nebo jenom končíte rande, zde je pár pravidel, díky kterým se ráno probudíte spokojeni (i uspokojeni).

I když se říká, že sex je vždy lepší s někým, koho milujete, nemusí to být úplně pravda. Naopak. Je fajn, když si užijete sex sami se sebou nebo s někým cizím a rozhodně to nemusí být lepší než s milovaným partnerem. Naopak, cizí člověk může být celkem osvěžující záležitost pro váš sexuální život.

Sex s partnerem, kterého už nějakou dobu znáte, se může stát rutinou. Je to otevřená záležitost, znáte 4 – 6 věcí, které opravdu miluje, nebojíte se mu říct, teď to děláš špatně, zkus se posunout o centimetr doprava. Ale prostě časem z toho může být rutina, což s příležitostného sexu nebude nikdy.

Příležitostný sex je něco nového, chybí tam intimita, ale přesto tam je dost vzrušení. Je to zábava. Je na tom něco neuvěřitelně sexy, ať už se jedná o kamaráda, nebo někoho, koho jste zrovna potkali.

Jak si užít příležitostný sex?

Dělejte to jako skauti – vždy připraven

Pokud jste typ člověka, který hledá příležitostné pobavení, vždy předpokládejte, že se večer budete vracet k vám tomu. I s návštěvou. A pro jistotu je potřeba být připraven i na to, že budete nocovat čas od času někde mimo domov. Doma mějte alespoň nějak uklizeno, mějte připraven jeden ručník navíc a také je dobré mít více než jeden polštář. Určitě chcete, aby se váš host cítil pohodlně. Další důležitá věc – mějte někde po ruce krabičku kondomů. Budete je potřebovat. Pokud máte nezávazný sex, tak se smiřte s faktem, že kondomy budou součástí vašeho sexuálního života. Pro vaše vlastní dobro.

Mějte jasno

Příležitostný sex je jako nějaká delikatesa. Může se snadno zkazit, ale pokud jste připraveni, je to požitek. Co se sexu týče, jde opravdu jenom o sex, rozhodně nechcete trávit hodiny vyprávěním o složitém vztahu se svým otcem, nebo o své bejvalce. Jakákoliv hlubší témata si nechte na konverzaci s přáteli. Bavte se o všedních věcech, jako jsou filmy, hudba, co zrovna děláte. Ukažte video svého psa nebo své kočky. Cokoliv, jen se prostě vyhněte hlubokým osobním konverzacím.

Nesnažte se to přespříliš okořenit

Příležitostný sex je o sexu, nemusíte dělat věci, které vám jsou nepohodlné, nebo do kterých se budete nutit. Je obrovský rozdíl mezi tím, když chcete vyzkoušet něco, co jste ještě nedělali, jako třeba sex v autě, nebo když budete u příležitostného sexu rovnou vytahovat příručku BDSM, i když jste to ještě nezkoušeli a neznáte svůj protějšek, trošku o toho myslete.

Příležitostný sex č. 2

Pokud jste si s někým nezávazně užili a náhodou se někde na večírku potkáte znovu a celé vaše číslo zopakujete, je dobré se domluvit a ujistit v tom, že se opravdu jedná o nezávaznou věc. Rozhodně je lepší se otevřeně zeptat, jestli jste oba dva na stejné straně. Obzvlášť pokud se vám to líbí a dohodnete se, že se čas od času můžete vidět.

Nezdržujte se

Když se po sexu zdržíte, může to vést k intimitě, kterou třeba chcete, třeba ne. Ale pokud s někým trávíte spousta času, můžete se postupně stát přáteli, ale také se můžou věci zvrtnout a na dalšího Valentýna můžete od dané osoby dostat dárek. Pokud chcete vše udržet pouze v sexuální rovině, není dobré spolu trávit zbytečně moc času. Nemyslím tím, že po sexu předvedete nějakou scénu z Mission Impossible a nenápadně zmizíte oknem, ale vyhněte se věcem, jako je společná snídaně, mazlení, pošťuchování, nebo sledování filmu a seriálu ve společném objetí.

Snažte se, ať to není divné

Uvědomte si, že spolu nerandíte, nemusíte se ptát, co daná osoba dělá, nebo jestli se s někým vídá. Snažte se zůstat nespoutaní. Nestalkujte danou osobu na FB nebo Instagramu, nesnažte se vypadat na veřejnosti, že k sobě patříte. Prostě buďte v pohodě a užívejte si nespoutaný sex.

Nebaví vás nezávazný sex? Pak se podívejte na nějaké randící tipy.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články

Je vám více než 18 let Stránky se sexuálním obsahem.