Průvodce gentlemana pro navození té správné nálady na sex

Od dospělosti jsem celkem dost očekávala. Třeba že nebudu muset bojovat s akné. Že si budu moc koupit dům a mít ho zaplacený ještě před důchodem. Ale hlavně jsem si myslela, že muži, se kterými půjdu na rande, zvládnou navodit sexy náladu nějakým kreativním způsobem.

Co si budem. Nic z toho se nestalo.

Skoro vždycky, když se jakýkoliv chlap se mnou pokusil zahájit sex, tak to bylo buď trapné, nepohodlné, občas i drsné. Třeba když jdeme spát, tak to, že mě bude někdo škrábat na zádech, rozhodně není signál, kterým říká: “Pojď si to se mnou rozdat.” Je to spíš tak moc uklidňující, že jsem z toho ještě víc unavená a ospalá…

Vážím si toho, že se muži zoufale snaží, aby mě do ničeho netlačili. Ano. Také chápu, že v nových nebo nedefinovaných vztazích může být celkem obtížné dát najevo, že chci sex. Rozhodně chápu, že definice vztahů určují právě mužům, aby sexy hrátky zahájili. Nezapomínejte však na to, že tyto definice jsou zastaralé a sexistické.

Jak tedy začít se sexem a vyhnout se u toho trapnostem?

Ať je to alespoň trochu zřejmé

Nebojte se zahrnout alespoň trochu těch kýčovitých věcí – zapalte svíčky, ztlumte světlo, klidně kupte i masážní oleje nebo jí pošlete nějakou sexy zprávu. Udělejte něco, čím si myslíte, že zapůsobíte. (Jenom trochu toho kýče, nemusíte jí hrát na kytaru a zpívat). Jakékoliv vynaložené úsilí bude oceněno. Vsaďte se. Žádná žena si ještě nestěžovala, že se její partner někdy snažil…

Bavte se

Možná jste byli už několikrát odmítnuti a stydíte se, nebo prostě jenom nejste ten typ, kterému vyhovuje vypadat a tvářit se sexy. Nevadí. Zkuste místo toho být zábavní. Sex by měl být přeci zábava. Můžete vtipkovat, smát se, lechtat a postupně se probojovat k sexy času. Vyzkoušejte něco nového. Něco směšného. Místo sexy fotky pošlete vtipnou sexy fotku – třeba jak vylézáte z postele v nějakém šíleném kostýmu. Buďte natolik kreativní, aby se vám povedlo vašeho partnera pořádně rozesmát. Smích je sexy, tak ho používejte.

Nebojte se slov

Fakt: Muži jsou vizuálně navnaděni, ženy zase sluchově. Bohužel spousta mužů dnes postrádá jakousi “slovní jemnost”. Pokud chcete začít sex, zkuste jej začít se slovy. Fyzický kontakt je sice skvělá předehra, ale když jako první řeknete něco sexy, pravděpodobně nažhavíte svou partnerku rychleji a alespoň jí bude hned od začátku jasné, o co vám jde a co se chystáte dělat. Nemluvíte s partnerkou o sexu? Zkuste se z ničeho nic hned ráno zeptat: “Jak moc jsi dneska na stupnici od 1 do 10 nadržená? Já abych věděl, jestli to bude noc vhodná k tomu, abych něco zkusil.” Nebo jí jednoduše jenom sdělte to, že jste z ní celý hotový a že po ní toužíte.

Buďte statečný

Možná vám přijde děsivé nebo až zranitelné, přiznat se, že jste nadržený. Pokud se vám to děje a partnerka vás neustále odmítá, je potřeba si s ní promluvit o tom, co by se jí líbilo, co by jí vzrušilo – ať už chcete sex jednou za rok nebo jednou za den, mluvte s ní o tom, co jí nažhaví. Také si sám řekněte, co chcete: “Víš, vždycky jsem chtěl zkusit…” Nebo “Vždycky jsem toužil, abys…”. Budete překvapeni, ale funguje to celkem dobře. Statečnost se vyplácí a mluvit o sexu ve vztahu je normální.

Buďte pozorný

Všechny výše uvedené rady neznamenají nic, pokud si neumíte vybrat správnou situaci a načasování. Když přijdete za svou přítelkyní a políbíte jí na krku po tom, co jste umyli nádobí nebo udělali něco pro domácnost, je to sexy. Pokud to uděláte, když ona, unavená z práce, uklízí, vaří a stará se o vás, tak je to možná až nebezpečné. Když se na druhé straně pokoušíte něco začít v líné sobotní ráno, kdy si čte jen tak pro zábavu knihu, je to perfektní. Lepší než v neděli večer před velkou pracovní prezentací. Prostě občas je dobré se občas pozastavit a uvědomit si kdy, jak a jak často ji uháníte k sexu. Chce to, abyste se na to oba dva cítili. Pokud za ní chodíte každou hodinu a nějak “jemně” ji upozorňujete, že jste připraven na sex, je celkem pochopitelné, že je z vás po celém dni řádně otrávená…

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články

Je vám více než 18 let Stránky se sexuálním obsahem.