Sex doma: nejlepší místa pro sex, která naleznete v každé domácnosti

Sex doma provozujeme všichni, pravděpodobně daleko víc, než sex někde venku, v hotelech, v přírodě atd. Vlastně většina z nás má pravděpodobně nejčastěji sex v posteli, že? Pořád přemýšlíme, jak okořenit své postelové hrátky, proč ale nepromyslet, jak si zpříjemnit sex i na jiných místech, než jenom v posteli? Vždyť v každé domácnosti je tolik sexy míst, která stojí za vyzkoušení.

Kuchyňský stůl

Chcete se cítit jako ve filmu? Tak si to rozdejte na kuchyňském stole. Je to jedinečné a filmové prostředí, kde si užít sex, proč nechat tohle místečko jenom pro filmové hvězdy? Můžete to spojit s nějakou hrou – rozdejte si role, veďte sexy rozhovory, udělejte si z toho nezapomenutelný zážitek.

Gauč

Až příště budete sledovat televizi a odpočívat a najednou to na vás přijde, neobtěžujte se stěhováním do ložnice, začněte hned a využijte svůj gauč i jinak, než pro odpočinek. Díky polstrování si užijete různé nové úhly i polohy, což je mnohem, mnohem zajímavější, než sex na matraci. Uvidíte, jak postel bude najednou vypadat nudně.

Schodiště

Věřte tomu, nebo ne, ale schody jsou skvěle vybavené váš sexy zážitek. Máte se kde chytnout a třeba polohy zezadu se díky schodům stanou mnohem stabilnější. Je to neobvyklé místo pro experiment, ale rozhodně sexy místo. Pokud nemáte patrový rodinný dům, tak si užijete ještě vzrušení z toho, že vás může načapat nějaký ze sousedů.

U umyvadla

Možná nejste zrovna fanoušci porna, kde je v hlavní roli instalatér, i tak je sex v koupelně u umyvadla neskutečně vzrušující. Jeden z partnerů se opře o umyvadlo a druhý se k němu přiblíží. Pro spoustu párů je to skvělá náhrada sexu ve sprše, kde může tekoucí voda a jí způsobená kluzkost vytvořit spoustu problémů.

Před zrcadlem

Neexistuje domácnost bez zrcadla, dnes už ne. Zaujměte před ním nějakou polohu a vzájemně se pozorujte. Celý zážitek vás přivede na zcela novou úroveň potěšení. Navíc díky zrcadlu si usnadníte i komplikované polohy.

Proti vchodovým dveřím

Chcete být při sexu chyceni? Nebo alespoň mít ten pocit? Stydíte se? Tak toto je varianta přesně pro vás. Koho nepustíte, ten dveřmi neprojde, přesto můžete být slyšet a zažijete si nějaké to extra vzrušení.

Sprcha nebo vana

Sice se to může zdát jako nebezpečná varianta, ale stojí za vyzkoušení. Napusťte si společnou vanu, nebo si užijte sex ve sprše, tekoucí voda je skvělý stimulant. Vyzkoušejte polohy do sprchy, o kterých jsme se zmiňovali v předchozím článku.

Chcete si zpříjemnit sex doma? Doporučujeme erotické hračky. Ty nejlepší seženete zde.

Hledáte nějaké sexy tipy? Podívejte se k nám na stránky do rubriky Rady a tipy.

 

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články

Je vám více než 18 let Stránky se sexuálním obsahem.