Sex jako z filmu

Taky jste si všimli, že sex ve filmech je vždycky “božský”? Jak toho dosáhnout taky?

Jasně, určitě nám bude chybět to dokonalé osvětlení, chytré úhly kamery atd. O tom to však není. Na obrazovce jdou postavy za svými sny a fantaziemi, ale ve skutečném životě se spíš držíme toho, co nám funguje. Pravdou ale je, že mírné oživení a podstoupení těch nejmenších risků může vést k zábavnějšímu, tajemnějšímu, ale hlavně vášnivějšímu sexu. Takže rozhýbejte svůj svět – a ten jeho, zde je 7 lekcí, které se můžete naučit z nejžhavějších milostných scén známých z obrazovek:

Připravte scénu

Filmové sexuální scény jsou zorganizovány do posledního detailu. I když se může scéna zdát nahodilá, umístění je vždy perfektní, stejně tak osvětlení atd. Sice možná nežijete na Francouzské riviéře, to však neznamená, že u vás doma nedocílíte té správné erotické nálady.

Začněte třeba u své ložnice. Pořádně se rozhlédněte – vše, co nesouvisí se spánkem nebo sexem, musí pryč. Žádná filmová herečka by se nemilovala v ložnici přeplněné papíry z práce nebo na vás vzhlížejícími fotografiemi rodiny. Naopak, zkuste saténové povlečení, blikající svíčky, lehoučké záclony, které se mohou hýbat ve vánku. Vy i váš partner si tyto doplňky a ozdoby zamilujete.

Nezapomeňte ani na svůj šatník – černá krajková podprsenka nebo podvazky umí udělat divy.

Kromě ložnice je dobré si připomenout i jiná místa v domě – co třeba jenom taková vana obklopená svíčkami?

Buďte něžná

Pro většinu žen je nejvíc propojující a emotivní scéna, kdy si pár zírá z očí do očí, dlouhé líbání a předehra. Podle statistik spolu páry opravdu upřímně a otevřeně, aniž by řešili nějaké problémy, komunikují nějakých 26 minut týdně! Pravděpodobně netrávíte moc času, kdy se jeden druhému můžete pořádně podívat do očí a přitom přesně to je způsob, jak vytvořit to pravé spojení. Uchopte partnerovu hlavu do svých dlaní, podívejte se mu do očí, polibte ho na čelo, nos, tváře, pohlaďte ho svými prsty. Skvělý způsob, jak si během chvilky prohloubit své propojení.

Věnujte jeden druhému tu správnou pozornost, prozkoumejte vzájemně svá těla, hledejte nové erotogenní zóny. Hrajte si se sebou.

Naplánujte si, že budete spontánní

Zní to jako blbost, že. Většina filmového sexu se točí kolem tohoto okamžiku – dvě postavy navážou spojení. To první setkání je vždy vzrušující samo o sobě. Bohužel, pokud už s partnerem nějakou dobu jste, pravděpodobně cokoliv nového nepřichází moc často. Musíte se zbavit svých zvyklostí. Otřeste svou rutinou v základu a uvidíte, jak spontánní a exotický najednou váš sex bude. Pomilujte se ještě před tím, než jdete spát. Nebo vyzkoušejte ranní sex. Dejte si sprchu a vylezte nahá, poproste partnera, aby vám utřel záda…

Zkoušejte nové polohy. Proč to jednou nezkusit ve stoje? Dát si rychlovku? Polibte partnera, přitiskněte se k němu a zeptejte se: “Proč to nezkusit tady?”

Prodlužte předehru

Když přijde a filmový sex, většinou toho sexu moc na obrazovce neuvidíte (pokud nesledujete porno), více se věnuje přípravám, kdy roste napětí vedoucí k cíli a přesně to je na tom ta vzrušující věc…

Zahrajte si na tu sexy holku

Spousta scén zobrazuje ženu jako Femme Fatale – sexy, svůdnou, sebevědomou a to muži milují. Uvolněte v sobě sexuální bohyni a nechte svého chlapečka, aby vás mohl obdivovat.

Pro začátek s ním alespoň flirtujte – zkuste si natáčet vlasy na prst, hladit se po krku. Znáte film Dánská dívka? Určitě v něm naleznete spoustu inspirace, kam položit své ruce.

Další věc, na kterou nesmíte zapomenout – sexy mluva. Řekněte mu, že až půjdete na večeři, že si necháte šaty, ale sundáte kalhotky, a jak se s tím vypořádá je jen a jen na něm.

Zajděte klidně do extrémů

Udělejte si jednou za pár měsíců čas a zacházejte se svým partnerem, jako by si užíval sedmi hvězdičkový pečující smyslný zážitek. Dejte mu snídani do luxusní postele, pomozte mu při holení, udělejte mu pedikúru a buďte u toho celá nahá. Hýčkejte ho.

Loading…

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články

Je vám více než 18 let Stránky se sexuálním obsahem.