Valentýn: 10 tipů na dárky pro něj

Holky svátky typu Valentýn z nějakého důvodu řeší daleko víc než kluci. Je to super mít někoho, na kom Vám záleží a mít další den v roce, kdy můžete oslavit společnou lásku. Sice by bylo fajn, kdyby všichni slavili lásku a chovali se k sobě hezky každý den, ale proč si i přes to neudělat z Valentýna něco speciálního. Nestrávit den s partnerem, nedat mu nějakou drobnou pozornost a oslavit společnou lásku i společným sexem…

Nevím proč, ale vybírat dárky pro holky je pro mě vždy snadnější. Přesto je zde alespoň pár tipů, co koupit partnerovi, nebo jinému muži, na kterém vám záleží…

1. Jídlo

Chlapi jsou na jídlo, víme to všechny. Zatímco ženy si ulítávají na sladkostech, zkuste svému partnerovi místo čokolády koupit třeba kousky sušeného masa, nebo klobásu. Věřím, že většina mužů to ocení víc, než bonboniéru.

2. Hudba

Chcete dát někomu pěkný a originální dárek, na kterém bude vidět, že o něj máte zájem? Vytvořte mu CD nebo flashdisk s hudbou, kterou má rád. Může na vás pak vzpomínat kdykoliv, kdy ten mix uslyší.

3. Parfém

Je super rozhodnou si sama, jak Váš chlap bude vonět. Právě proto je dobré mu koupit nějaký parfém dle vašeho výběru.

4. Hodinky

Tak, jako ženy rády dostávají šperky, tak muži rádi dostávají hodinky. Pokud máte rozpočet na nějaké kvalitní designové hodinky, tak neváhejte a partnerovi je pořiďte. Je to dárek, ze kterého bude stoprocentně nadšený.

5. Spodní prádlo

Není nad to koupit svému partnerovi nějaké “sváteční” trenky, třeba v červené barvě a sobě spodní prádlo, které k jeho trenkám bude sedět. Až přijde váš společný Den svatého Valentýna, tak si vás může rozbalit, jako ten nejlepší dárek.

6. Sluneční brýle

Sluneční brýle jsou doplněk, který může váš partner nosit kdykoliv a kdekoliv, právě proto jich není nikdy dost. A když se vám podaří vybrat nějaké pořádné, třeba od značky Ray-Ban, tak věřte, že se Váš partner bude rozplývat blahem.

7. Alkohol

Má váš partner rád pivo? Whisky? Rum? Nebo nějaký jiný spirit? Nějakou speciální dárkovou lahví ho zaručeně potěšíte a to, i když není ten typ, který by pil denně.

Bonus

Erotická hračka

Nemůžu si pomoc, ale sexy spodní prádlo a erotické hračky prostě ke společnému životu a lásce patří. Právě proto bych se nebála zavítat do nějakého sexshopu a vybrat svému partnerovi hračku jen a jen pro něj (kterou ovšem budete používat společně), nebo vybrat sama sobě nějaký sexy kostýmek a vyzkoušet oslavit tenhle výjimečný den i výjimečným sexem.

Široký výběr erotických hraček pro pány i páry naleznete zde.

Výčet výše uvedených dárků je celkem praktický, je to takový ten váš záchranář, pokud nevymyslíte nic jiného. Samozřejmostí je a zůstane, že dárek, který vyberete sama za sebe, taková ta věcička, která vás napadne jako první, tak ta je správná. Vy obdarovaného znáte nejlépe a sama víte, co se mu bude líbit nejvíc.

Pro mě osobně je Valentýn spíš o tom s partnerem pobýt, udělat si společný hezký večer, ano, klidně si dát i nějakou drobnost, ale hlavně se dobře najíst, dobře pobavit a dobře pomilovat. A přesně k tomu poslouží rubrika „Rady a tipy“ na těchto stránkách.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články

Je vám více než 18 let Stránky se sexuálním obsahem.