Valentýn: 10 tipů na dárky pro ni

Valentýn je za dveřmi. Máte někoho speciálního – partnera, někoho, na koho si myslíte, nebo jenom někoho, na kom Vám záleží? Pak nezapomeňte na Den svatého Valentýna. Den, kdy oslavujeme lásku – ano, především jde o romantickou lásku mezi milenci, ale komerční úroveň tohoto svátku vzala za své a tak si říkám, proč neoslavit prostě jenom lásku. Vzpomeňte si tento den na někoho, na kom Vám záleží a sdělte mu, že ho máte rádi. Dejte mu nějakou maličkost. Ukažte, že na něj myslíte.

Jaké jsou nejlepší dárky pro ni? Představíme si 8 tipů + jeden bonusový

1. Sladkosti

I když ženy drží figuru a snaží se sladké nejíst, neznám ženu, dívku, holku, která by nebyla bezedná, co se jídla týče a která by vám nějakou tu sladkost omlátila o hlavu. Vzhledem k tomu, že se nám blíží Valentýn, tak určitě seženete hromadu speciálních věcí, které budou ve tvaru srdíček atd… Tak zapojte fantazii. Někdo je na čokoládu, někdo na bonbony.

2. Psaní

Už dlouho mám daleko radši než kupované dárky, ty dárky, které mi někdo vyrobí. A to je přesně to, co myslím, když píšu psaní – vytvořte své milované osobě nějaké psaní, nakreslete na něj hezký obrázek (nebo kupte samolepky a nalepte), zkrátka a jednoduše – po domácku vyrobené psaní každého potěší. A co napsat dovnitř? Cokoliv, co chcete, bohatě postačí, když tam bude i krátký text: “Miluji tě.” “Myslím na tebe.” “Chci tě.” atd. Zkrátka cokoliv, co dané osobě chcete vzkázat.

3. Hudba

Pokud nejste do dané osoby pouze zamilovaní, ale už jste nějaký ten vztah stihli navázat, nebo si promluvit, tak zkuste své milované osobě věnovat nějakou tu hudbu. Dejte jí CD nebo flashdisk, kde budou její oblíbené písničky. Nebo vaše společné písničky. To potěší každého a hlavně kdykoliv tyto písničky uslyší, tak si na vás vzpomene.

4. Knihy

Knížky nečte každá. Každá chce, ať víte, že je krásná, ale trénovat mozek – na to by se nemělo zapomínat. Dejte své lásce knížku (pokud je jednou z těch, které občas knihu otevřou), ukažte jí, že milujete víc, než jenom její vzhled. Pokud nemá žádný vyhraněný žánr, který vyloženě miluje a čte, pak doporučím něco málo z erotické literatury.

5. Kosmetika

Původně jsem si říkala, že snad ani radši nechci od svého partnera (vlastně od žádného chlapa) dostat kosmetiku – sprchový gel, mýdlo, atd. Ještě by si mohl myslet, že smrdím. Pak jsem si to přehodila v hlavě a od té doby jsem z toho, když dostávám drogerii nadšená. Pokud chcete své partnerce koupit kosmetiku nebo drogerii, prosím, vyhněte se mycím a pracím přípravkům, raději kupte nějaké pořádné bublinky do koupele, sůl do koupele, žínku, něco, co si užijete společně.

PS: nezapomeňte přikoupit i pár svíček.

6. Parfém

Používá vaše přítelkyně nějaký parfém, který se vám líbí? Nebo chcete, aby nějaký začala používat? Tak jí ho vyberte. S kvalitním parfémem ji ucítíte už na dálku kdykoliv se k vám bude přibližovat. Co se mi skvěle osvědčilo a mělo dobré reference u žen i mužů, tak byl parfém Black Opium od Yves Saint Laurent.

7. Šperky

Pokud si neplánujete na Valentýna svou lásku okroužkovat a dát jí prstýnek (z čehož bude rozhodně nadšená), tak neodbíhejte z nabídky šperkovnictví. Krásným šperkem žena nikdy nepohrdne. Můžete jí koupit náramek od Pandory, kde si bude moci sbírat vlastní přívěsky, nebo nějaký řetízek s přívěskem srdíčka. Pokud nejste úplně na takovéto šperky, pak existuje spousta různých bižuterních šperků, náramků z minerálů atd. – Velmi často se pak můžete domluvit na náramku na míru a ještě si ho nechat udělat 2x.

8. Kytice

Je to osvědčená klasika. Kupte jí pořádnou kytici – ideálně růží, hned bude vědět, o co jde. Růže je valentýnská tradice a celý puket z nich prostě řve “Miluji tě.”

Bonus

Erotická hračka

Pokud jste s dotyčnou ve vztahu, tak ať chceme nebo ne, sex je důležitou součástí vašeho vztahu, proto se nebojte (pokud jste to už neudělali) zapojit do vašich postelových hrátek nějaké erotické hračky. Nejznámější a nejrozšířenější jsou vibrátory. Nabídka je více než široká a potěší opravdu každého. Pokud začnete používat vibrátor v páru, nikdy neuděláte krok vedle. Vaší partnerce to dodá naprosto novou sexuální zkušenost, kterou si zamiluje, a vy budete mít po svém boku spokojenou ženu. A co si budeme nalhávat – pokud je žena spokojená, všichni jsou spokojení.

Nejlepší vibrátory seženete zde. Pokud by vás zajímaly i jiné hračky, pak velké množství kvalitních pomůcek najdete tady.

Výčet výše uvedených dárků je celkem praktický, je to takový ten váš záchranář, pokud nevymyslíte nic jiného. Samozřejmostí je a zůstane, že dárek, který vyberete sama za sebe, taková ta věc, která vás napadne jako první, tak ta je správná. Vy obdarovanou znáte nejlépe a sám víte, co se mu bude líbit nejvíc.

Pro mě osobně je Valentýn spíš o tom pobýt spolu, udělat si společný hezký večer, ano, klidně si dát i nějakou drobnost, ale hlavně se dobře najíst, dobře pobavit a dobře pomilovat. A k tomu najdete tipy na stránkách v rubrice „Rady a tipy

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články

Je vám více než 18 let Stránky se sexuálním obsahem.