Velký penis – kdy je opravdu velký?

O zvětšení penisu jsme vám už psali, stejně tak jsme psali o průměrných rozměrech penisů na celém světě včetně interaktivní mapy. Teď se na základě vašich dotahů podíváme na to, co je velký penis a kdy ho můžeme považovat za velký.

Tak za prvé. Po několikáté. A ne naposledy. Pánové, pokud si myslíte, že mít velký penis znamená, že uspokojíte svou přítelkyni, tak se pletete. I malé nádobíčko kolikrát stačí, ba naopak i s malým nádobíčkem může být daleko více zábavy, než s velkým…

O tom, co znamená velký penis má každý jinou představu. Pro někoho to bude 30 cm kláda, kterou zná z porna, pro jiného 20 cm, pro jiného zase jiná délka. Co člověk, to jiný názor.

Průměr mluví za vše

Ano, co se velikosti týče, tak opravdu, na slovo “velký” je individuální a každý ho vidíme jinak. Průměr však mluví skoro za vše… Průměrná délka penisu v České republice je 15 cm. Délka se počítá během erekce. To znamená, že všechna čísla kolem 15 cm jsou považovány za průměrné, tedy normální. Co jde od 15 nahoru, to můžeme považovat za velké a naopak, pod 15 můžeme říkat, že je podprůměr, čili menší.

Světové penisové rekordy

Věřte, nevěřte, ale nejdelší penis na světe má neuvěřitelných 41 cm. Naopka nejmenší penis na světe má pouhý jeden centimetr.

Co je tedy velký penis?

Rozhodně se při odpovědi na tuto otázku nebudeme řídit pornem. Porno nastavuje měřítka, která se nedají v běžném životě splnit, jedná se o fikci a lidé se rádi dívají na fikci. U velkého penisu bych se bavila o čísle 17 cm a větší.

Na velikosti nezáleží… opravdu

Nezapomínejte, že velikost penisu je více méně chlapská záležitost, ženy ji až tak neřeší. Daleko důležitější je správná technika a pevnost erekce.

Zvětšení penisu

Pokud je vaše chlouba spíše podprůměrného měřítka, pak nezapomínejte, že penis můžete určitými fígly a triky zvětšit, všechny je naleznete zde.

Pokud vás zajímají pomůcky na zvětšení penisu, pak doporučuji tyto.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články

Je vám více než 18 let Stránky se sexuálním obsahem.