Vibrační / masážní hlavice

Vibrační / masážní hlavice jsou velmi silné vibrátory, které můžete využít při sexu pro stimulaci erotogenních zón, nebo i pro klasické masáže. Jedná se o vysoce výkonné pomůcky, které přinesou vzrušení ženám, mužům i párům.

Použití

Při sexu

Užijte si sílu extra silného vibrátoru, jsou za příznivé ceny a jejich intenzitu ocení kde kdo. Použít je můžete na stimulaci jakéhokoliv erotogenního bodu na těle, ať už se jedná o klitoris, prsa, nebo zadeček. Kde jej použijete je opravdu pouze na vaší představivosti.

Masáže

Vysoká intenzita kmitů, to je to, co oceníte, pokud zrovna nemáte chuť na erotické vzrušení, ale přeci jenom máte zájem se uvolnit, můžete použít právě tyto masážní hlavice na všechna zatuhlá místa, uvolníte svalstvo a ulevíte svému tělu.

BDSM hrátky

Vzhledem k vysoké sílo plošného podráždění jej často využívají i lidé, kteří si rádi užívají o něco více drsné praktiky jako je BDSM. S hlavicí si snadno vynutíte orgasmus, i když vaše polovička zrovna vypadá, že nemá zájem.

Vzhled masážních hlavic

Nevypadají nijak extra. Mají rukojeť a hlavici. Občas je hlava těchto pomůcek připevněná pomocí ohebného krčku, takže se dostanete i na méně dostupná místa, ale hlavně můžete přidávat i různé nástavce.

Vzhled však u tohoto typu opravdu nehraje moc důležitou roli. Hlavní je intenzita!

Skvělý výběr masážních hlavic naleznete zde nebo u našeho specialisty na vibrátory.

Více o erotických pomůckách naleznete na našich stránkách.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články

Je vám více než 18 let Stránky se sexuálním obsahem.