Vibrátor na G-bod

Vibrátor bodu G je sexuální hračka, která má dvě různé verze – dámskou a pánskou. G-bod se sice označuje, zvláště u žen, jako záhadné a tajemné místečko, které je tak těžko nalezitelné, že ho snad ženy ani nemají. Vibrátor na G-bod boří mýty a všem ženám ukáží, že ho mají. Mají zahnutější hlavičku, která přesně dosedne na toto citlivé místečko uvnitř ženské vagíny a ještě více zpříjemní a podtrhne celý zážitek. Některé ženy uvádějí, že je to erotogenní zóna, která při stimulaci vede nejen k silnému sexuálnímu vzrušení, ale i extra silným orgasmům a ženské ejakulaci. Co se týče mužského G-bodu, většinou se za něj označuje prostata. Ta je vhodná masírovat nejen pro stimulaci, ale i ze zdravotních důvodů. Je dostupná pouze ze zadečku.

Druhy

Ženské vibrátory bodu G

Vibrátor na bod-G a klitoris

Jedná se o ženský typ vibrátoru na bod G a je navržen speciálně pro jeho stimulaci. Objevil se jako reakce na to, že spoustu žen pouze penis nedokáže uspokojit a ženy tak nedosahují orgasmu. Zvláště když jde o pouhé průniky v misionářské poloze. Většina žen k tomu ještě navíc potřebuje masáž klitorisu. Tyto vibrátory mají zakřivenou strukturu a umožňují tak přímou stimulaci zevnitř bodu G a zvnější na klitorisu.

Každá žena je jedinečná, tudíž se liší i jejich fyziologie. Stimulace G-Bodu může mít naprosto jiné účinky, pokud je stimulován penisem, vibrátorem, pokud u toho jsou stimulovány i jiné erotogenní zóny na ženském těle atd.

Dámské vibrátory na G-bod mají speciálně zakřivený konec, díky kterému přední část dosáhne do správné části vagíny. Obecně tak pro vibrátory na G-bod platí to, že mají hlavu u něco větší než základnu, jsou v průměru 2-3 cm široké a 12,5 – 17,5 cm dlouhé.

Nejlepší vibrátory na G-bod naleznete zde.

Mužské vibrátory bodu G

Vibrátor bodu G pro pány je speciálně zakřivené zařízení s kulatým koncem, které se vkládá do análního otvoru a zde stimuluje prostatu, to vede k vytvoření spousty různých intenzivních a více než příjemných pocitů. Navíc je masáž prostaty dobrá i ze zdravotních důvodů.

Masáž bodu G u mužů se v tantrickém sexu používá už po staletí. Orientální kultura tuto praktiku zná a využívá pěknou řadu let.

Výběr pánských vibrátorů naleznete zde.

Materiály

Vibrátory bodu G jsou vyráběny z vysoce kvalitních materiálů a u jejich výběru je kladen důraz na příjemný dotek. Jedná se tedy převážně o silikon, gel, gumu, tvrdý plast nebo jakoukoliv jejich kombinaci.

Více o erotických pomůckách naleznete na našich stránkách.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články

Je vám více než 18 let Stránky se sexuálním obsahem.