Vibrátor nebo dildo?

Obě dvě sexuální pomůcky jsou si podobné a obě dvě nabízejí mnoho různých možností, jak okořenit svůj sexuální život a zpříjemnit si svoje intimní chvilky, ať už jste sami, nebo máte partnera. Také vás obě dvě hračky přivedou do slastného orgasmu. Existují zde však jasné rozdíly. Váháte, jestli si koupit dildo nebo vibrátor? Vyberte si to, co bude vyhovovat hlavně vám, protože pro vaše potěšení slouží.

Název dildo pochází z angličtiny a v překladu znamená umělý mužský penis. Není to však Anglie, která s tímto vynálezem přišla. Jedná se o erotickou pomůcku, kterou používali už v době před 30 tisíci lety. Dildo si dodnes lidé často pletou s vibrátorem. Rozdíl mezi nimi je však zřejmý. Ne ve vzhledu. Ale vibrátor vibruje. Je vybaven vibračním motorkem. Díky vibracím je intenzita prožitku daleko větší, než u dilda. Dildo je pouze modelem. Na rozdíl od vibrátoru je to ale dobrý model. Může působit jako skutečný penis. U spousty žen je oblíbený a vlastně i u spousty mužů. Dilda i vibrátory se vyrábějí ze zdravotně nezávadných materiálů, které nedráždí pokožku.

Dildo

Orgasmus je prospěšnou záležitostí. Má pozitivní vliv na lidskou psychiku, takže lze říci, že pomáhá k duševní vyrovnanosti. Co se týče fyzického zdraví, tak ani to nelze opomenout. Nejen tyto důvody vedou k pořízení dilda. Jedná se o člena spousty domácností a příjemného společníka osamělých žen, mužů, ale i mileneckých párů, které si užívají své erotické hrátky. Okoření váš postelový život.

Proč si ho pořídit?

Okoření a zpestří intimní život. Ať už se jedná o páry, nebo jednotlivce. Můžete si být jisti, že dildo poskytne svým uživatelům krásné chvíle v momentech intimity. Pomůže vám dostat se ven z partnerského stereotypu, stejně tak vám pomůže, pokud partnera nemáte a přesto máte chuť na sex. Dildo vám bude dělat společnost při masturbaci.

Dildo vs vibrátor

Dildo není vibrátor. Vypadají podobně, vibrátor je o něco známější a je považován za nejčastěji používanou a u žen nejoblíbenější erotickou pomůcku. Mnoho lidí však stále zaměňuje právě dildo s vibrátorem. Hlavní rozdíl je ten, že vibrátor vibruje, je vybaven vibračním strojkem. Ten u klasického dilda nenaleznete.

Vibrátor

Není to vynález posledních let, jak by se mnozí mohli domnívat. Vibrátor vznikl na konci 19. století kvůli léčbě tzv. hysterie. Lékaři se snažili stimulací klitorisu přivést ženy k orgasmu, byli však natolik líní, že si tuto povinnost chtěli ulehčit a vymýšleli různé stroje, které měli práci odvést za ně. V posledních letech se však s vibrátory roztrhl pytel. Pro mnoho žen je samozřejmým doplňkem jejich sexuálního života. Není divu. Přivede ženu k orgasmu. Může vždycky. Neodmlouvá. Díky vibracím je jeho účinek více než uspokojivý. Může to být tak skvělý sexuální společník, že ženě nahradí v oblasti sexu skutečného muže. Ba naopak, co se týče uspokojení, může být často i lepší. I z tohoto důvodu na něm vznikají různé závislosti. Ani vibrátor, ani dildo nepoužívají pouze osamělé ženy, které potřebují sex. Obě hračky slouží jako erotická pomůcka pro dovádění s partnerem, nebo pro chvíle, kdy zrovna partner není doma.

Proč si pořídit dildo nebo vibrátor?

Orgasmus. Orgasmus. Orgasmus. Možná se opakuji, ale je to právě orgasmus, který vede jedince k pořízení jakékoliv erotické hračky. Nebo od těchto pomocníků očekáváte něco jiného? Ať už se jedná o vibrátor, nebo o dildo, obě dvě hračky by vás měly k vytouženému orgasmu přivést. Umělý penis můžete použít buď pomocí ruky, nebo ho někde upevnit a nechat si ruce prázdné a využít je jinde. Vibrátor vždy používáte pomocí rukou, ale na druhé straně vibrace vám přinesou tak úžasné pocity, že vlastně ruce ani nikde jinde využívat nemusíte. Pokud vám jde o společné hrátky s partnerem či partnerkou, vždy zvažte, jak moc se znáte, přeci jen, máte-li žárlivého partnera, který uvidí, co s vámi takový vibrátor dokáže, je možné, že vám hračku vyhodí oknem. Na druhé straně hry s dildem pro něj mohou být stejně vzrušující jako pro vás.

Výhody mají každý své, u pořízení i použití vždy zvažte, zda chcete hračky používat s partnerem nebo bez. Pokud ho chcete zapojit, určitě se zeptejte na jeho názor. V případě, že sexuálními hračkami teprve začínáte, je lepší zvolit dildo, jedná se o levnější variantu a skvělou přípravu pro vibrátor, zjistíte, co vám vyhovuje, naučíte se něco málo o svém těle a použití vibrátoru pro vás pak bude o to snadnější a o to intenzivnější, rozhodně se nesetkáte s tím, že na vás “nefunguje”. Kromě ceny a partnera dbejte také na výběr vhodného materiálu. Schválně nepíši správného, protože správné jsou všechny, záleží, co od hračky čekáte. Některé materiály jsou velice tvrdé a v případě, že je partner bude používat na vás, nemusí mít vždy takový cit jako vy, nebo se může až moc rozvášnit a celý zážitek může být až nepříjemně bolestivý. Potěšení a orgasmus, to jsou dva hlavní důvody, proč si tyto hračky pořizujete, takže vždy myslete hlavně na sebe a na vaše očekávání.

Velký výběr vibrátorů i dild naleznete zde nebo u našeho specialisty na vibrátory.

Více informací o erotických pomůckách na našich stránkách: otevrena.cz

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články

Je vám více než 18 let Stránky se sexuálním obsahem.