Zůstaňte gentleman

Pokud jste někdy četli něco o ženách, tak víte, jaký tlak je kladen na to, aby vždy dobře vypadaly, byly zábavné a spokojily se s bezstarostným zacházením. Ne muže většinou tlak vyvíjen není. Naopak, spousta mužů je až moc „v pohodě“, takže si navzdory všem radám vezmou do společnosti volné kraťasy. Jak zůstat gentleman a zapůsobit na ni?

Když se vám někdo líbí, je celkem důležité udělat vše proto, abyste se cítil dobře a nebyl nervózní. Jak zůstat gentlemanem za každé situace a přesto zůstat v klidu? Třeba, když vám jde o první rande se svou vyvolenou a jste nervózní, jak netlačit přespříliš na pilu? Zůstaňte v pohodě.

Pohodové pozvání

Gentleman je v pohodě. A to za každou cenu a na svou vyvolenou netlačí a není příliš dotěrný a vlezlý. Existuje jedna věta, která je pro jakékoliv pozvání parádní! Perfektní způsob, jak se vyjádřit, pozvat někoho a zároveň nevypadat, že naléháte, je: „Dělám …, měla bys přijít!“. Tato věta je výzvou, aniž byste vynaložil nějaký tlak a zároveň je to připomínka toho, že i bez vámi vyvolené osoby děláte skvělé věci (a ty věci budete dělat i bez ní). Jedná se o prohlášení, ne otázku, takže budete působit sebevědomě. Jediné, co vaši pozvánku může zkazit je tón hlasu – nepřikazujete, jenom oznamujete.

Pohodová schůzka

Když si jenom píšete, celá konverzace je snadnější – máte čas odpovědět, odpovědi si připravit. Osobní schůzka může být obtížnější, navíc, když nechcete ukázat 100% svého nadšení, nebo studu. Takže místo toho, abyste seděl potichu – což se může stát každému, naučte se klást otázky, to gentleman dělá. Ptejte se na schůzce na svou druhou polovičku, jaký byl její den, jak se jí líbí prostředí atd. Konverzujte. Dávejte takové otázky, ke kterým se můžete vyjádřit také. Pokud mluví obě strany, tak je celá schůzka příjemná a budete se cítit daleko lépe.

Jak zůstat pohodář po první schůzce

Neexistují žádná pravidla, kdy po prvním rande své milé napsat. Nikdy není příliš brzy. Jediné, co může být příliš je počet zpráv. Napište jí ještě večer po schůzce. Nebo napište hned další den. Řekněte, že jste se bavili, že se vám rande líbilo. To jsou mírně strojené odpovědi, ale když k nim připojíte třeba pozvánku na další rande, určitě se nemůžete trefit vedle. Další schůzka by neměla být za více než 4 – 5 dní. Když přemýšlíte, jak často psát – věnujte pozornost hlavně tomu, jak vám dotyčná odpovídá. Asi není úplně ideální napsat 10 zpráv, zatímco ona vám pošle jenom jednu.

Pohodová komunikace

Aneb jak vyjádřit zájem a ne zoufalství. Chcete trávit čas se svou láskou, ale nemusíte. Pokud se snažíte až moc, třeba se dotyčné svěříte, že chcete změnit svůj život kvůli ní, není to zrovna ideální rande. Ano, pokud to tak cítíte, je to skvělá věc, zvlášť chcete-li randit, ale rozhodně to není věc, která se říká na první schůzce. Na první schůzce raději proberte, že máte alergii na chlupy nebo jiné důležité věci, které jste již probírali.

Rozhodně nerušte své plány s ostatními lidmi, jenom kvůli dotyčné osobě. Udržení stávajícího životního stylu z vás učiní atraktivnější osobu pro opačné pohlaví. Ukažte, že máte přátele, koníčky i zájmy.

Další rady a tipy, jak na ženy naleznete zde.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články

Je vám více než 18 let Stránky se sexuálním obsahem.